AAN DE MEDEWERKERS. De Redactie vestigt de aandacht van allen,, die dit tijdschrift door hunne medewerking willen steunen, op de ondervolgende onderwerpen ter behandeling. Ook andere onderwerpen zullen even gaarne door haar besproken worden. 1. De opperbevelhebber van land- en zeemacht in Indië en de kom- mandant van het leger. 2. De verhouding tusschen hot civiel en militair element in do Indische staatsinrichting. 3. Het leekcnelement als hoogste toongever hij het Indische legerbe- heer. 4. De regeling van den staat van oorlog en beleg in Indië. 5. De jurisprudentie van het Hoog Militair Gerechtshof in zake do dienstweigeringen in tijd van vrede hij het Indische leger. 6. Herziening der regeling voor do Raden van onderzoek hij hot Indische leger. 7. De middelen der wet tot krachtdadige beteugeling van hot wegloo- pcn van militairen in Indië. 8. Het boetestelsel als verzwaring der straffen tot beteugeling der dronkenschap bij het Indische leger. 9. De instelling van Eeregerichten voor officieren in Indië. 10. De middelen tot wering der schadelijke gevolgen van de prosti tutie bij het Indische leger. 11. De herziening der logororganisatie na de beëindiging van den Atjehschen oorlog. 12. De reorganisatie der barisan van Madoera. 13. Do Indische Marine. 14. Do positie van Ambarawa. 15. De sterkte der Cavalerie volgens de eischen der Indische defensie. 16. Do organisatie dor Indische Infanterie in verhand met do tactiek en de tegenwoordige bewapening, de bestemming van het leger en het terrein.

Indisch Militair Tijdschrift | 1880 | | pagina 133