INHOUD. acht platen. Uitgegeven op last van het Depar tement van Oorlog. Gedrukt ter Landsdrukkerij te Batavia 1877 Handleiding tot de algemeene artilleriewetenschap voor de cadetten van alle wapenen, door W. C. HojelLuitenant-Kolonei der Artillerie. Ie afleve ring (buskruit) 1879; 2e aflevering (geschut) 1879 3e aflevering (torpedo's, draagbare wapenen met toebehooren) 1880. Te Bredater drukkerij van Broese en Compvoor rekening van de Koninklijke Militaire Academie Beginselen tan de veldversterkingskunst, met 22 platen, door K. ElandMajoor-Ingenieur, 4e omge werkte druk. Te Bredater stoomdrukkerij van K. G. Oukoopvoor rekening van de Koninklijke Militaire Academie 1879. Verzameling van wiskundige tafelen benevens opga ven betreffende maten, gewichten en munten. Vier de, herziene en vermeerderde druk. Te Bredater drukkerij van Broese en Comp., voor rekening van de Koninklijke Militaire Academie, 1879 Het hedendaagsclie gevecht. Gevechtsvormen der Infanterie, Cavalerie en Artillerie, door TV. Roo seboom, Kapitein van den Generalen staf. Eerste deel. Inleiding. Het gevecht der Infanterie, 's Gravenhage. Dc gebroeders Van Cleef 1880. Repertorium op de Koloniale Litteratuur of syste matische inhoudsopgaaf van hetgeen voorkomt over de Koloniën (beoosten de Kaapin mengelwerken en tijdschriften, van 1595 tot 1865, uitgegeven in Nederland en zijne overzeesche bezittingen, door J. C. Hooijkaasin leven Commies bij het Dep. van Koloniën. Ter perse bezorgd door Dr. JV. N. Du RieuIe, lie, Ille stuk. AmsterdamP. N. Van Kampen en Zoon 1874, 1877, 1879 Landmeten en waterpassen door Ch. M. Schols Hoogleeraar aan de Polytechnische school te Delft (Twee stukken, tekst en platen). Te Bredater stoomdrukkerij van K. G. Oukoop voor rekening van de Koninklijke Militaire Academie, 1879. Strategie en krijgsgeschiedenis door M. H. I. Plantenga, Kapitein der Infanterie. Te Bredater stoomdrukke rij van K. G. Oukoop, voor rekening van de Koninklij ke Militaire Acadetnie, 1880. (met platen) Vijfde en zesde bijvoegsel van den Instructie-Inventaris voor de Artillerie der Landmacht in Nederlandsch- Oost'Indië. Batavia, Landsdrukkerij 1880

Indisch Militair Tijdschrift | 1880 | | pagina 8