559 midden of naar een der vleugels. De sectie-commandanten begeven zich op de buitenste vleugels hunner sectiën. B. De colonne uit de orde van bataille met het front rechts (links) formeeren. 6. Comdo Met sectiën rechts (links) marsch. Uitv. W.-C". De S.-O. komen twee passen vóór het midden hunner sectie. U.-C". De sectiën zwenken rechts (links); de S.-Cn. begeven zich twee passen uitwaarts van de plaats, waar de omzwenkende vleugel moet komen te staan, met het gezicht naar de spil, doen de sectiën halt houden en richten deze links (rechts), waarna zij zich vóór het midden hunner afdeelingen plaatsen. 6a Commando: Met compagniescolonnes 'jjyty~ marsch. TJitv. (fig. 2). De vleugelsectiën maken links en rechts om. De midden sectiën [2 en 3] zwenken als een geheel rechts 6 Compagnieschool). De rechter sectie plaatst zich achter de 2e sectie en de linker langs den kortsten weg achter de 3e sectie, door uit de flank te marcheeren. De sectie-commandanten aan de spil richten de sectiën. Uit de orde van bataille in colonne rechts (links) afmarcheeren. 7. Comdo's 1. Met sectiën (rechts) links afmarcheeren marsch. 2. Guide Uitv 1. De sectiën zwenken in den marsch; de S.-Cn. plaatsen zich vóór het midden en met het front naar hunne afdeelingen. 2. Na volbrachte zwenking wordt de guide benoemd; de sectiën mar cheeren rechtuit en de S.-Cn. herstellen zich in front. 7a Commando's: 1. Met (gesloten) compagniescolonnes rechts (links) afmarcheeren MARSCH. 2, Guide rechts (op het midden.) Uitv: als bij 6a. Op het commando Marsch marcheert het geheel aan. Wil men in de richting voorwaarts afmarcheeren, dan commandeert de compagnies-commandant 1. Met sectiën in geslotencolonne afmarcheeren MARSCH, 2. Guide—

Indisch Militair Tijdschrift | 1881 | | pagina 566