I 1ST HC O U D. Overzicht van de geschiedenis der opleiding van offi cieren voor den Generalen staf in Nederland en De doelmatigste uitrusting en bewapening voor de Infanterie bij het .Indische leger, (Met twee platen). 13. Opmerkingen over de verbodsbepalingen tegen het opkoopen, in pand nemen of ontvangen van militaire equipementstukken27. De reorganisatie der Geneeskundig-de dienst in het Indische leger, (Slot. Zie jaargang 1880) 33. Ontwerp van een nieuw wetboek van strafrecht voor het krijgsvolk te lande07. De eischen voor den majoorsrang bij het wapen der Infanterie116. De uitrusting en de bepakking van het paard en de bewapening van den ruiter bij de Indische Cavalerie. 147.»-^" De vereeniging van het burgerlijk en militair gezag in Indië177. Voorschrift op de bewegingen der Veldartillerie in vereeniging. met Infanterie, ter oefening in de Li- nieschool, met eenige algemeene voorschriften voor de daarbij ingedeelde Cavalerie. (Nagelaten werk van den Generaal Whitton.) (met platen). 187. 343. De ambtelijke verhouding tusschen het civiel en mi litair gezag ln Ned.-Indië219. Aanteekeningen op de Indische Cavalerie23 De staat van oorlog en beleg in Indië305. 476. 576. Het behoud van het Afrikaansche element, bij liet Indische leger 372. Een ontwerp-strafwetboek voor hel krijgsvolk te lande. 387. Eene bijdrage tot de kennis der geschiedenis van de 2e Atjelische expeditie. -4n- -r De bepalingen op de bevordering der officieren van het Indische leger505. De herziening van de exercitiereglementen der Inf. 509. 552. De Artillerie van het Nederlandsch-Indisclic veldleger. 547. Het infanterievuur op groote afstanden (met eene plaat) 605,

Indisch Militair Tijdschrift | 1881 | | pagina 8