468 Op volledigheid kan echter het hoek van Holms evenmin aanspraak maken. Dit is ook het geval met een ander werk: „The Armies of Europe and Asia embracing official Reports on the Armies of Japan, China, India, Persia, Italy, Russia, Austria, Germany, France, and England. Accompanied by letters descriptive of a journey from Japan te the Caucasus by Major-General Upton, United States Army. 1878. Published in England by Griffin and Co., 2, The Hard, Portsmouth. London AgentsSimpkin, Marshall and Co." Maar dit laatste werk behandelt vele onderwerpendie door Temple niet aangeroerd en juist voor ons, Indische officieren, van veel belang zijn. Het begint met de formatie der drie legers en handelt vervolgens over de officieren van de verschillende corpsen en stavende bepalingen om bij den staf over te gaan, waarbij de kennis van Inlandsche talen eene hoofdrol speelt; de bezoldiging, bevordering, ontslag en verloven van de officieren van den staf, d. z. de eigenlijke Britsch-Indische officieren; de verschillende diensten der officieren in Indië', de verhouding van het militair tot het civiel gezag in IndiëInlandsche troepen, officieren en onderofficieren; hunne bezoldiging, voeding, belooningen en straffen; het transportwezen; de mobiele colonnes; troepen op marsch; de sterkte van het Europeesche leger in Indië en de formatie der Infanterie; amusementen voor het leger; barakken en kazernes (met teekeningen der tijpe) met bijgebouwen en logies voor getrouwde militairen; hospitalen; de bezoldiging der troepen, in Britsch-Indië dienende; opmerkingen over de Inlandsche bcstanddeelen van liet leger; krijgstucht; dislocatie van troepen; en over eene aan randing van Britsch-Indië door een buitenlandschen vijand. Voorwaar, eenige goede bouwstoffen voor eene in dit tijdschrift te plaatsen studie over het Britsch-Indische leger. Moge onze opwekking daartoe gevolgen hebben. X. and Manufacturers Measures of Reform A separate system of Recruiting for India necessary The Economy that "would be tiiereby effected Consideration of some objections which have been offered. Appendix III. Mortality in India. IV. Actual Numbers of Noncommissioned Officers and Men on Home Service and in Militia on SOth November 1873, and in India and Colonies on 1st September 1873 (met eene statistiek v/m 1864 t/m 1873).

Indisch Militair Tijdschrift | 1881 | | pagina 475