Varia. INHOUD. H. C. Susan. C. H. zoon 1882. (Prijs 30 cents). \)e telegraaf en luchtballon in de oorlog. Proeve eener handleiding tot de kennis der militaire telegrafie en luchtvaart en hare toepassing, voornamelijk in de oorlogen, die sedert 1859 gevoerd zijn geworden. (Met drie uitslaande platen). Door C. P. J. van VlierdenKapitein bij het 2e Regiment Infanterie. Heusden H. Wuijster. 1881 Tactische voorbeelden van Hugo von HelvigLuite nant-Kolonel, Bataljonscommandant van het Konink lijk Beiersche 8e Infanterie-Regiment Pranckh. 2e omgewerkte druk, 1880. Voor Leger en Schutterij in Nederland bewerkt door A. Ii. L. Bandings Kapitein der Infanterie. I. Het Bataljon. Amster dam, M. M. Olivier. 1882. 30 voorbeelden met 90 steendrukplaten Pligten en regten van den Indischen Militair in het bijzonder van den Infanterist. Handleiding voor den soldaat, tot de kennis zijn er dienstpligten Gids voor officieren en onderofficieren, bij het hou den van theoriën; door D. R. F. van Haeften, len Luitenant der Infanterie. BataviaOgilvie etCo., April 1882 Gedrukte stukken der Staten-Generaal 1881 1882. Bijblad der Nederlandsche Staats-Courant 1882. Adres van den gepensioneerden Luitenant-generaal van het Nederlandsch-Indisch Leger K. van der ileg- den. Verslag der Commissie voor de verzoek schriften Beraadslaging over de Conclusie van het Verslag der Commissie voor de verzoekschriften; aanneming van eene gewijzigde Conclusie (Zitting van Maandag 20 Maart 1882) Redevoering van den Heer de Casembroot. Idem lïeijdenrijck Idem Keuchenius Idem Van der Feltz. Idem de Casembroot. Idem Keuchenius Idem Van Goltstein. Adres aan Zijne Majesteit den Koning betreffende de Regeling van het Militaire Onderwijs bij do Wet. Den Haag, Gebr. Belinfante, 1882 Handboek der pionierkunst voor liet Nederlandsche leger Onze militaire rechtbanken. (Vervolg en slot. Zie jaargang 1881.) De souspieds van den Indischen infanterieofficier. De Paardenarts in het Indische leger Schoenen met vaste slobkousen, (Met eene plaat).

Indisch Militair Tijdschrift | 1882 | | pagina 10