AAN DE MEDEWERKERS. Yele Medewerkers schijnen nog niet bekend te zijn met het op den len Januari 1882 in werking getreden Reglement voor den Postdienst in Neder landsch-Indië. Althans nu eens ontving de Redactie bijdragen voor het Indisch Militair Tydsckrift, welke waren gefrankeerd als do cumenten dan weder en dit deed zich het meeste voor waren die bijdragen franco verzonden in gesloten couvert, in den vorm alzoo van een brief op pakket Om onnoodige uitgaven te vermijden, wordt alzoo de aandacht van de Medewerkers gevestigd op de volgende voorschriften A. Reglement voor den Postdienst in Nederlandsch-Indië [zie Staats blad 1881, No. 139]. Artikel 18. Het port van documenten (waaronder zijn te verstaan alle geheel of gedeeltelijk geschreven of geteekende stukken, die niet het kenmerk bezitten van eene briefwisseling) bedraagt twee cent voor elk gewicht van 50 grammen of gedeelte van 50 grammen, met toepassing evenwel van een minimum van tien cent voor elke verzending onder een afzonderlijk adres. B. Algemeene Bepalingen tot uitvoering van het onder A genoemde Reglement [zie Staatsblad 1881, No. 224]. Artikel 14. Onder documenten (art. 18 van het Reglement in Staats blad 1881, No. 139) zijn te verstaan alle geheel of gedeeltelijk geschreven of geteekende stukken en bescheiden, die niet het kenmerk dragen van eene briefwisseling, zooalsprocesstukken, alle ten overstaan van open bare ambtenaren opgemaakte actenvrachtlijsten of cognossementen, rekeningen, de verschillende stukken van verzekering-maatschappijen, de op gezegeld of ongezegeld papier geschreven uittreksels van onderhandsche acten, partituren of geschreven muziek op losse bladen, de afzonderlijk verzonden handschriften van werkenenz. Zij moeten onder kruisband of in open omslagen verzonden worden en mogen het gewicht van tivee kilogram niet te boven gaan. Medewerkers, die onder kruisband of in open omslag bijdragen inzen den, .welke niet met hun naam zijn onderteekend, gelieven dien alzoo tegelijkertijd, doch bij afzonderlijken brief, dan wel per briefkaart, op te geven. Redactie.

Indisch Militair Tijdschrift | 1882 | | pagina 709