VI 12? H 0 U D. Tactiek der drie wapens door L. De VlamingKapitein der Infanterie, Ie deel, Elementaire Tactiek; 2e deel, Toegepaste Tactiek. Derde, vermeerderde en omge werkte uitgave. Te Breda, ter stoomdrukkerij van K. G. Oukoopvoor rekening van de Koninklijke Militaire Academie. 1879 en 1880 Gehoorzaamheid aan de wetten. Een pleidooi voor de regtbank der publieke opinie, door Th. Kleij le Luitenant-kwartiermeester bij het Ned.-Indische leger, 's Gravenliage, H. C. Susan, C. II. Zoon 1881. Instructie voor het voeren der Administratie over gel den vivres en fourages bij korpsen en garnizoenen met het daarbij behoorend bijvoegsel en een aan hangsel, bijgewerkt en verzameld tot den 31 sten De cember 1880 door J. Fockelen Luitenant-kwar tiermeester bij het N. 1. leger. Soerabaia, Thieme en C°. 1880 Otficieele bescheiden betreffende het ontstaan van den oorlog tegen Atjeli in 1873. Van Regeeringswege uitgegeven ter Algemeene Landsdrukkerij in 1881 (Prijs in lndië f 4.) Een slotwoord over de eerste Atjéhsche expeditie door Generaal P. G. Booms. Amsterdam,J. II. De Bussy 1881 [Overgedrukt uit „De Indische Gids" van No vember 1881.] Koloniaal verslag van 1881 De Militaire Gids. Onder hoofdredactie van het F. II. BoogaardKapitein der Artillerie, le aflevering. Haarlem, De erven F. Bohn, 1882 Gedrukte stukken der Staten-Generaal, le en 2eKamer, 1881 1882, Bijblad der Nederlandsclie Staatscou rant, 1881. (Handelingen der Staten-Generaal, le en 2e Kamer, 1881 1882) Begrooting van Neder- landsch-lndië voor het dienstjaar 1882. 1. Ont werpen van wet. 2. Memorie van toelichting. 3. Voorloopig verslag der commissie van rapporteurs. 4. Memorie van beantwoording. 5. enz. enz. Kantteeteningen op de door den oud Hoofd-Intendant G. P. J. Ockerse geleverde beschouwingen over de brochure van den len Luitenant-kwartiermeester bij het Indische Leger Th. Kleij getiteld: „Gehoor zaamheid aan de Wetten, enz." door M. T. H. Pe- relaeroud-Majoor van het Nederlandsch-lndische Leger, 's Gravenliage, II. C. Susan C. H. Zoon Open brief aan den oud-Hoofd Intendant der Militaire Administratie bij het Nederl.-Indische leger G. P. J. Ockerse, naar aanleiding van „Eenige beschou wingen over de brochure: „Gehoorzaamheid aan de Wetten"" door Th. Kleijlen Luitenant-kwar- tiermeestef bij het Indische leger, met een „Post scriptum" aan de Publieke Opinie, 's Gravenliage,

Indisch Militair Tijdschrift | 1882 | | pagina 9