211 VIII INHOUD. I. Kazerne-verlichting'. H. De rations brand hout. III. Ontvangst-bewijzen van kleeding en uitrustingstukken. IV. Bespaarde gelden.— Y. Extracten-stamboek. YI. Kleine premiën bij i het schijfschieten en afstandcnschatten J "Waarom wordt aan sommige ter dood veroordeelden lijfsbehoud opgedrongen? Artillerie-broeikasterij De richtingen 104 Recrutenschool) Meerderen in rang Eenige opmerkingen over vrijen overtocht van ambte naars- en officiersechtgenooten, geneeskundige certi ficaten en verloven naar Europa Naschrift Is het regt van reklame een weldaad of een vloek voor het leger? Indrukken van een „Baar" Nieuwe Pensioenswet Krijgsartikelen van de Mutins Waar blijft toch het Yoorschrift betreffende den In- wendigen Dienst en de Politie bij onze Hospitalen? Een Yraag en een Antwoord De instructies, regelen, reglementen en tarieven be treffende de militaire administratie van het Indisch Leger Zorg voor de in bruikleen verstrekte Reglementen De Algemeene Order van 1882, No. 46 Inbinden van administratieve boeken Bourette kardoezen Militair Spoorweg-vervoer Prestige en Uniform Yereeniging ter beoefening van de krijgswetenschap. Overzeesche Sprokkelingen. Door een Yerlofganger. Naam- en ranglijst der officieren bij de Land- en Zee- macht in Nederlandsch-Indië. Honneur a qui de droit. Fonds ter aanmoediging en onder steuning van den gewapenden dienst in de Ne derlanden.A propos van groote manoeuvres! buiten de Indische groote garnizoenen. Staf dienst omstreeks het jaar 1350 vóór Chr. Artil lerie-broeikasterij. Reclames omtrent verloren goederen door Indische militairen. Uniform der Indische officieren, gedetacheerd bij het Nederland- sche Leger. Oefeningen met Flaubertpatronen. Eene belangrijke studie voor den Infanterie-officier. Yereeniging ter beoefening van de krijgsweten schap. Le cours des officiers supérieurs dans 1'armee Austro-Hongroise. De pas van den In- discheh soldaat die van 0,63 M. is vrij klein, maar tevens te snel. Standvizier Beaumont-ge- weer. Coöperatieve Afdeeling der Yereeniging „Eigen Hulp", ten behoeve van Zee- en Landmacht. Repeteergeweren. Yerslagen, rapporten en memo- riën omtrent militaire onderwerpen, uitgegeven door het Departement van Oorlog. Detacheering en keuring der onderofficieren, die naar den of ficiersrang in Nederland dingen. Ondermijning van gezag. Geweerdragende kanonniers, afge stegen cavaleristen en bereden infanteristen. A oorschriften betreffende de schietoefeningen der Italiaansche infanterie. Garnizoens-voedings- commissiën. Promotie. Yeld versterkingskunst. Nieuwe reglementen. Kracht der Infanterie.— 283 Bladz. tot 288. 288. 292. 293. 294. 296. 303. 305. 373. 387. 393. 552. 554. 556. 658. 660. 660. 661. 661. 215. tot 1 214. 252 tot 1 256. 396 t/m 402.

Indisch Militair Tijdschrift | 1882 | | pagina 11