vni I N* HOUD. van den gepensioneerden Luitenant-Generaal van het Nederlandsch-Indiscli Leger K. van der Heijden. bladz. 113. Open brief van een onderofficier der (Nederlandsche) Infanterie aan een zijner gewezen collega's, waarin voornamelijk de belangen van den onderofficier wor den behandeld. Breda, Broese Co,, 1882. 233. De publieke opinie in zake Luitenant Kleij c. s. (Ver volg op „De zaak van den Luitenant Kleij en 50 andere officieren van het Ned. Ind. Leger door en in de Pers besproken"). Met een „Woord vooraf", door Th. Kleij, kapitein-kwartiermeester bij het Nederlandsch-Indisch Leger, 's Gravenhage, Konink lijke Nederlandsche Boek- en Kunsthandel, M. M. Couvée, 1882 (Prijs f 0.75)235. Verbeteringen in de aankondiging van Brakei's Hand boek voor onderofficieren en korporaals der Infan terie van het Nederlandsch-Indisch Leger. 236. Een Reeueil Militair voor het Nederlandsch Oost- Indisch Leger237. Vereeniging ter beoefening van de Krijgswetenschap te 'b Gravenhage240. Internationale Revue über die gesammten Armeen und Plotten. Herausgegeben von Ferd. v. Witzle- ben-Wendolstein. Erster Jahrgang. Erstor und zwei ter Band. Berlin, Verlag von Otto Janke. 1883. 650. Prospectus van: Het Crimineel Wetboek en het Re glement van Krijgstucht of Discipline voor het Krijgs volk te Lande, gewijzigd overeenkomstig de Konink lijke besluiten van 13 October 1882, Nos. 26 en 27 [Indisch Staatsblad 1883, Hos. 54 en 55],metaan- teekeningen op de artikelen, welke thans nog ver klaring behoeven, door Mr. F. C. II. Lorch, Auditeur- Militair bjj den Krijgsraad te Willem I. 653. Brieven aan de Redactie. I. De kenmerken van Desertie468. II. Het Reglement op den Inwendigen Dienst. 556.

Indisch Militair Tijdschrift | 1883 | | pagina 11