221 iDURENDE DEN CURSUS 1882/83. H-H H-H n-H Tusschen 1 en 4 uur. Aanmerkingen. ld—3» Tactische oefeningen op de kaart, v. P. en P. v. M. 4—5 Paardrijden. y. d. Wv Practische Scheikunde, dr. Pr. 3—4 Paardrijden. li3d Artillerie. S. U—3 trategie toegepast op Nederland. E. 3—4 Paardrijden. act. oefeningen in het laborat. dr. Pr. 4—5 Paardrijden. Facultatieve vakken zijnPaard rijden en Westersche talen voor Off. van de Krijgsschool; voor Off. van het Ned. Ind. Leger S. en I. C.) twee van de drie Oostersche talen en het Staats- en Administratief Rechtvoor de Off. an het Ned. Ind. Leger aan de S. Duurzame Versterkingskunst, oor de Off. van het Ind. Leger aan den I. C. Fransche en Duit- sche taal. 67. Boegin. Prof. N. Belegeringsoefeningen op de kaart. S. en R. Paardrijden. Practische oefeningen in het laboratorium. ractische oefeningen op de kaart, d. B. Artillerie. 45 Paardrijden. Practische oefeningen in het laboratorium. —2 Kol. Staats- en I ilministratief Recht. I 2—3 h. t. 1. Duitsch. 3^—4 Paardrijden. 1-2 Duitsch. 1—2 Staats-en drainistratief Recht. 1—2 Kol. Staats- en Administratief Recht. Sp. 2—3 h. t. 1. Duitsch. 1-2 Kol. Maleisch. Prof. G. 2—3 Kol. Javaansch. v. d. B. 6—7 Pr. N. Land- en Volkenkunde. Paardrijden. 3^—4 Paardrijden. Het paardrijden wordt in de Alexandersmanege gegeven; Boc- gineesche taal te Delft b\j Profes sor Niemann aan huis; Staats- en Administratief Recht, Javaansch en Maleisch aan de Delftsche inrichting, Mahomedaansch-Rccht aan de Krijgsschool op zaal C. zaal Ie Cursus jaar op He h. t. 1. 9 He Kol. 0 lie geheel 6 Int. I en II 5 Tactische en belegeringsocfenin- gen op zaal 5 en 6. 2—3 Maleisch. 3—4 Javaansch. E. Majoor Eland. Kapt. Seijffardt. v. P. v. Pommeren. R. Rooseboom. dB. «de Bas. P. v. M. Pompe v. Meerdervoort. d. W. Ritm. v. d. Wedden. II. Kapt. Ind. Hinrichs. K. Heer Klein. Ilf. Hofman. Pli. Phillips. Dr. Pr. Dr. Pareau. G. Prof. Gonggrijp. V. Niemann. S. H. Heer Snouck Ilurgronje. v. d. B. v. d. Broek. Sp. Prof. Spanjaard.

Indisch Militair Tijdschrift | 1883 | | pagina 232