236 „laten rusten. Anders vreezen wij, dat men spoedig van zijne zaak „verzadigd zal zijn. Dit is zeker niet in zijn belang. Aldus schreef X. reeds in de April-aflevering van den jaargang 1882 van dit Tijdschrift. Die vrees is bewaarheid. Wij bepalen ons alzoo tot het vorenstaande. Hun, die alsnog belangstellen in de zaak, bevelen wij de lezing van den bundel aan. R. In N°. 12 van den jaargang 1882 van dit Tijdschrift bladz. 664 en volg. werd het bovengenoemde Handboek aangekondigd. Op bladz. 669 werd o. a. gezegd, dat het in Nederland 1.90 en in Indië 3. kost. De opgave van den prijs, die in Nederland wordt betaald, was een gevolg van de aanteekening, gesteld op het ons door den uitgever toege zonden exemplaar. Die aanteekening luidt„Ter recensie in het Indisch Militair Tijdschrift. Prijs 1.90." Sedert is ons echter gebleken, dat de prijs in Nederland is f 2.25. De opgave: f 1.90 heeft slechts betrekking op den prijs bij inteekening. Bij deze gaarne voldoende aan het ons gedaan verzoek, om de aandacht van belanghebbenden op die foutieve prijsvermelding te vestigen, maken we van de gelegenheid tevens gebruik, om mede te deelen, dat, volgens opgave van onzen Medewerker S. B., in de bedoelde aankondiging, op bladz. 668, regel 10 v. b., staat: slechts afgenomen, hetwelk echter moet zijn: slechts zelden afgenomen, en voorts, dat op bladz. 670 de voorlaatste alinea moet aanvangen metTe meer zal daarom o. i. op den Heer Brakel de plicht rusten R. Verbeteringen in deaankondiging van Brakel's Handboek voor onderofficieren en korporaals der Infanterie van liet Neder- landscli-lndiscli Leger

Indisch Militair Tijdschrift | 1883 | | pagina 247