51 daarvau lezen Bij het tirailleeren vormt elke escouade eene groep. 5° alinea v. b. regel 6achter den zin voegen Ook de escouades krijgenzoodra zij zelfstandig optredeneen volgnummer; zoolang zij vereenigd blijven worden zij voorstee n ach terste escouade van de sectie genoemd. De sectie- (escouade-) commandanten waarschuwen na elke bewe ging die verandering in de opstelling te weeg gebracht heeft, bij het doen der commando's, in het kort hun gedeelte waartoe het behoort. 5e alinea v. b. in den laatsten zin de woordenworden en gemaakt veranderen inmoeten en zijn. 6e alinea v. b. regel 4 achtertot één, voegen op oorlogssterkte worden vereenigden de rest doorslaan. Achter de 6e alinea voegenAls beginsel wordt aangenomen, dat zoover dit mogelijk isbij alle excercitiën het kader bij zijne eigen escouades en sectiën wordt ingedeeld, en verder de onderste alinea geheel doorslaan. Pag. 4. Bovenste alinea doorslaan. 2e alinea v. b. regel 3, achtervoorstevoegenen zoo het kan ook in het achterste. Achter deze alinea voegen aan een hunner, bij voorkeur den fourier, wordt een richtvlag uit gereikt, dienende hij in de eerste plaats tot jalonneur. Fig. 1 vervangen door de figuren I en II. (1) Pag. 5. 4e alinea van boven doorslaan. Pag. 6. Fig. 2 vervangen door de figuren III en IY. Pag. 7. Ie alinea regel 2 v. b.zes passendoorslaan en achter den zin voegenop een afstand gelijk aan de frontbreedte dezervermeer derd met vier passen. De tamboers en hoornblazers marcheeren anders te dicht op de (1) De afstand voor don compagnies-commandant, zooals het reglement dien aangeeft, is te klein; hjj staat veel te dicht op den troep, 15 passen is als het minimum te beschouwen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1884 | | pagina 62