87 - f 1000 door één persoon of door verscheidene personen uit een gezin. Artikel 8. Voor de in deze afdeeling geplaatste gelden wordt over iedere f 25, en per volle maanden, 6 °/Q rente 'sjaars te goed gedaan zonder meer, en met de keuze om de rente bij de hoofdsom belegd te laten, dan wel om ze uit te betalen. Artikel 9. Deze gelden kunnen ten allen tijde geheel of gedeeltelijk worden teruggevorderd, mits na voorafgaande waarschuwing, als voor de bedragen van f 100.en daarbeneden 8 dagen, boven 100.tot f 250.14 250.- 500.- 30 500.750.1^ maand, 750.1000.2 maanden, nadat de daartoe strekkende aanvraag door den Secretaris der ver- eeniging zal zijn ontvangen. Voor deze bedragen worden ook acceptatiën op evenveel tijd be taalbaar afgegeven, die desverkiezende, en zoo daartoe gelegenheid bestaat, elders te gelde kunnen worden gemaakt. Artikel 10. Voorshands zijn dus voor ieder de beide gelegenheden tot het deponeeren van gelden opengesteld, doch het bestuur behoudt zich het recht voor om, zoo de belangen der vereeniging het vorderen, gedeponeerde gelden terug te geven, waartoe alsdan opvolgend in aanmerking komen le de in de afdeeling B geplaatste gelden, en 2e die, door één hoofd meer dan f 200.in de afdeeling A van dit fonds belegd. Artikel 11. Van ieder, die gelden in deposito stelt, wordt eene rekening aan gelegd; de betrokken depositeur erlangt daarvan een duplicaat, om dit c. q. zelf verder bij te houden en bij gelegenheid te doen ver gelijken met het bij de administratie der vereeniging berustend ori gineel der rekening.

Indisch Militair Tijdschrift | 1884 | | pagina 98