298 Artillerie. Genie. Militaire administratie. Geneeskundige dienst. Departement van Oorlog. Genie. Bij de lc comp. (le veldbatterij) te Batavia, de 2e luit. H. A. Yan der Yen van de 9e comp. (3e comp. vestingartillerie) aldaar, bij de 8e comp. te Bandjermasin, de le luit. C. W. Yan Hoogstraten van de le comp. (le veldbatterij) te Batavia, bij de 17e comp. (7e comp. vestingartillerie) te Tjilatjap, de le luit. A. B. Fromberg van de 15e comp. (5e comp. vestingartillerie) te "Willem I, bij de 20e comp. te Makasser, de 2e luit. J. P. Munting van de 10e comp. (9e veld batterij) te Willem I. Bij den Staf van het wapen te Padang, de tijdelijk bij den Staf van het wapen gedetacheerde magazijnmeester der 3e kl. (2e luit.) L. Kranendonk van den Staf van het wapen te Goenoeng Sitoli, bij de werken te Semarang, de le luit. B. G. De Blauw van het korps genietroepen te Willem I. Bij de intendance in Atjeh en Onderhoorigheden, de 2e luit. kwartiermeester S, Spree van het gewestelijk magazijn van kleeding te Batavia. Bij het hospitaal te Weltevreden, de off. van gez. der le kl. L. P. C. Sörensen, van den gen. dienst van de Oostkust van Sumatra, bij het hospitaal te Semarang, de off. van gez. le kl. M. Cohn van den gen. dienst van de Oostk. van Sumatra, bij den gen. dienst van de Oostk. van Sumatra, de off. van gez. der 2e kl. G. A. Yan de Roemer van het garnizoen te Kedong Kebo, bij den gen. dienst in de Westerafdeeling van Borneo, de off. van gez. der 2e kl. L. Marcus van het garnizoen te Buitenzorg, bij het garnizoen te Buitenzorg, de tijdelijk off. van gez. der 2e kl. E. Baumann van het hospitaal te Weltevreden, bij het garnizoen te Djokdjokarta, de off. van gez. der 2e kl. F. J. M. Tiebig van het hospitaal te Willem I. INGETROKKEN. De overplaatsing bij de IYe afdeeling van den magazijnmeester der genie 2e klasse (le luitenant) P. Y. Rhemrev. De overplaatsing bij het geniemagazijn te Soerabaja van den tijdelijk bij den Staf van het wapen gedetacheerden magazijnmeester der 2e kl. (le luit.) H. Bokhorst, zijnde liij in verband daarmede overgeplaatst bij de werken te Willem I. ONTSLAGEN. Op verzoek eervol uit Z. M. militairen dienst, de 2e luit. der art. T. H. Rövekamp en de off. van gez. der le kl. M. Cohn, de laatste met vergunning de aan dien rang verbonden activiteits uniform te blijven dragen, op verzoek eervol uit Z. M. mil. dienst wegens volbrachten diensttijd, met behoud

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 304