411 bij de intendance te Batavia, de kap. int. O. J. Borelgew. int. te Palembang, bij het hosp. te Padang, de le luit. kwart. J. C. P. K. Wilder ink, van den raad van adm. te Padang Pandjang, bij den raad van adm. te Tjilatjap, de 2e luit. kwart. M. Yervoort van den raad van adm. van het i)e. bat. inf., bij het garn. te Mr.-Cornelisde le luit. kwart. J. E. De Yisser, van de intendance te Batavia, bij de intendance te Batavia, de le luit. kwart. F. J. Muller van het garn. te Mr. Cornelis. bij het hosp. te Willem Ide le. luit. kwart. F. L. J. De Jeer van het garn. te Tjilatjap. Geneeskundige Dienst. By het scheikundig laboratorium te Weltevreden, de dirig. apoth. le klasse F. W. Neuhaus van 's Rijks magazijn van geneesmiddelen aldaar, als administrateur van 's Rijks magazijn van geneesmiddelen te Weltevreden, de dirig. apoth. der 2e kl. J. A. R. Erkelens, reeds daarbij werkzaam, bij den gen. dienst van Celebes, Menado en Timor, de dirig. off. v. gez. der le kl. J. H. Yan Woelderen en de off. v. gez. der 2e kl. A. A. Grondhout en Dr. G. V. S. Harst, respectievelijk van het garn. te Weltevreden, van het hosp. te Samarang en van het hosp. te Weltevreden, by den gen. dienst van Banka, de off. v. gez. der le kl. J. A. C. Maier, van het garn. te Willem I, bij het garn. te Weltevreden, de off. v. gez. der le kl. L. P. C. Sörensen, van het hosp. aldaar, bij het garn. te Willem I, de off. v. gez. der le kl. C. C. H. Munting van het hosp. aldaar, bij het garn. te Tjilatjap, de tijd. off. v. gez. der 2e kl. O. G. W. Hlubek, de off. v. gez. der 2e kl. M. Hartmann en de off. v. gez. der le kl. P. C. O. R. Wasclike, eerstgenoemde van het hosp. te Samarang, de tweede van het hosp. te Willem I en laatstgenoemde van het garn. te Soerakarta, bij het garn. te Salatiga, de off. v. gez. der 2e kl. A. Ekerman, van den gen. dienst van Celebes, Menado en Timor, bij het hosp. te Willem I, de off. v. gez. der le kl. E. H. Bimmerman, van den gen. dienst van Celebes, Menado en Timor, bij het garn. te Onrust, de off. v. gez. der 2e kl. T. J. A. Waszak, van het hosp. te Weltevreden, bij het hosp. te Samarang, de off. v. gez. der 2e kl. D. E. Sulzer en die der le kl. P. J. Hijmans Van Anrooy, respectievelijk van het garn. te Salatiga en den gen. dienst ter Sumatra's Westkust, bij het hosp. te Weltevreden, de off. v. gez. der 2e kl. W. F. Krch en de mil. apoth. der 2e kl. N. De Graaf, respectievelijk van het garn. te Onrust en den gen. dienst van Atjeh en onderhooriglieden bij den gen. dienst van Palembang, de off. v. gez. der 2e kl. W. F. Y. Sterk van het hosp. te Weltevreden, bij het hosp. te Soerabaja, de off. v. gez. der 2e kl. L. A. F. Schakers van het garn. aldaar, bij het garn. te Soerabaja, de off. v. gez. der 2e kl. A. E. Rosendahl van het hosp. aldaar bij den gen. dienst in de Zuider en Ooster-afdeeling van Borneo, de off. v. gez. der 2e kl. Dr. A. Halbertsma van het hosp. te Soerabaja, bij den gen. dienst ter Sumatra's Westkust, de off. v. gez. der 2e kl. Dr. C. Eykman van het garn. te Tjilatjap, bij het garn. te Soerakarta, de off. v. gez. der. le kl. J. A. P. Masthoff van dat te Tjilatjap. INGETROKKEN. Infanterie. I)e overplaatsing bij de garn. comp. der Lampongsche districten van den le luit. A. Picard en die bij het 9e bat. van den kap. P. D. W. Wilken. TIJDELIJK ONTHEVEN. Van zijne functiën van mil. comm. der Westerafdeeling van Borneo, met ingang- van den dag, waarop de civiele en militaire bevelhebber zijne functiën zal hebben aanvaard, de luit. kol. der inf. J. A. Vetter, met bepaling, dat die hoofdofficier ter

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 417