523 Hersteld. op Verzoek, eervol uit 's lands dienst, de mil. ambt. der 2e kl. F. A. A. Degen, eervol uit Z. M. militairen dienst, met behoud van recht op pensioen, de kap. der inf. C. De Jongh. GESTELD. Op non-activiteit wegens overcompleet in hun rang, de kaps. der inf. Jhr. J. C Yan der Wijck en J. P. De Bordes, en de majoor der genie O. De Yos, allen onlangs, van verlof uit Nederland teruggekeerd. In activiteit, de kaps. der inf. P. A. Yan der Loeff en W. J. F. Deykerhoff, de le luits. der inf. J. M. J. L. Du Bois en W. Klatt, de dir. off. v. gez. der le kl. A. Cochius. VERGUND. Aan de van het leger in Nederland bij dat in Ned. Ind. gedetacheerde le luits. der inf. G. F. Yan Muiken en N. C. U. Masman, wegens ziekte naar Nederland terug te keeren. OPGEDRAGEN. Aan den van het leger in Nederland bij dat in Ned. Ind. gedetacheerden len luit. der inf. O. G. H. Heldring, om vóór of op den len Juli 1885 naar Nederland terug te keeren. VERLEEND. Een tweejarig verlof naar Europa wegens ziekte, aan de off. v. gez. der le kl. C. D. Schuckink Kool en M. Albricht, den 2en luit. der inf. W. L. A. G. Sol, de le luits. der inf. P. J. F. Louw en J. P. Schoemaker, de kaps. der inf. S. De la Parra, J. Th. J. Van Rijen en P. Van Rijk, den len luit. kwart. J. D. P. Soeterik, en den dir. off. v. gez. der 2e kl. J. Goslings, een tweejarig verlof naar Europa aan den len luit. der inf. C. A. Th. Ebell en den kap. der art. M. B. Rost van Tonningen, respectievelijk wegens vijftien en twaalf jaren onafgebroken dienst in Indië. BEPAALD. dat het aan den maj. der inf. P. P. H. Van Ham, wegens vijftien jaren onafge broken dienst in Ned. Ind., verleend verlof naar Europa, beschouwd wordt als te zijn verleend wegens ziekte.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 529