621 als gedetacheerd bij het leger hier te lande voor den tijd van 5 jaren, bij het 9e bat., de 2e luits. J. Grandjean en D. J. Hageman, beiden onlangs uit Nederland aangekomen, als bestemd voor den dienöt hier te lande. bij het 10e bat., de 2e luit. A. Y. A. Looijen, onlangs uit Nederland aangekomen, als bestemd voor den dienst hier te lande. bij het garn. bat. van Palembang, de le luit. P. H. Van der Wedden, onlangs van verlof uit Nederland teruggekeerd. bij het le dep. bat., de 2e luits. W. H. Lussanet de la Sabloniére en L. F. Schroder, beiden onlangs uit Nederland aangekomen, als bestemd voor den dienst hier te lande. Artillerie. Bij de 18e comp. (4e comp. vesting art.) te Batavia, de kap. F. W. IT. Tydeman, onlangs tot dien rang bevorderd (was op non-activiteit.) Militaire Administratie. Bjj de intendance te Semarang. de kap.-kwartierm. M. Logeman, onlangs boven de formatie in activiteit hersteld. Geneeskundige dienst. Bij liet hosp. te Soerabaja, de off. van gez. 2e kl. Dr. F. J. Muller, bij liet hosp. te Willem I, de off. van gez. 2e kl. J. W. F. J. Van Eecke, beiden onlangs uit Nederland aangekomen, als bestemd voor den dienst hier te lande. bij het hosp. te Weltevreden, de tijdel. offic. van gez. der 2e kl. E. J. II. Yon Krudy, onlangs uit Nederland aangekomen, als bestemd voor den dienst hier te lande voor den tijd van vijf jaren. OVERGEPLAATST. Departement van Oorlog. Bij de Ve Afdeeling, de 2e luit. kwartierm. V. W. J. Van der Linden, van de intendance van Batavia. bij den general en staf, de kap. der inf. J. G. H. Van der Bussen. Infanterie. Bij het le bat., de 2e luits. P. A. Berg en P. N. Jielof, respect, van het 2e dep.- bat. en het 7e bat., bij het 4e bat., de le luit. K. J. De Weerth, van het garn. bat. van Atjeh en Onderhoorigheden, bij het 6e bat,, de maj. II. H. G. Franssen van het 8e bat., en de le luit P P I Lignac, van het garn. bat. in de Z. en O. Afd. van Borneo, bij het 8e bat., de maj. H. J. L. De Bank Langenhorst van het 4e bat, bij het 10e bat, de kap. W. P. G. Klencke en de 2e luit, D. F. Romein, respect, van het subsist.-kader te Batavia en het le dep. bat, bij het lie bat., de kap. F. J. W. Van Rooy en de 2e luits. M. Boon en A. M. W. Loth, allen van het le depot, bat., bij bet 12e bat, de le luit. A. N. A. Panli, van het garn. bat. van Palembang. bij liet 17e. bat, de le luits. W. P. Roelofsz en J. P. Moorrees, respect, van de garmz. oompie. van Benkoelen en van het garn. bat. van Sum. W. Knst

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 627