623 INGETROKKEN. bij het garniz. te Kedong-Kebo, de le luit. kw. A. Van de Geer, van den raad van adm. van het 2e dep. bat., bij de intendance te Semarang, de le luit. kw. P. J. M. Kluppell, van het garn. te Kedong-Kebo, bij den raad van adm. van het 2e dep. bat., de le luit. kw. G. De Voogt, van de Ve Afd. van het Dep. v. Oorlog. Geneeskundige dienst. Bij den gen. dienst ter Sumatra's "Westkust, de dir. off. van gez. der le kl. A. J. R. Natan, en de off. van gez. der 2e kl. G. C. Eijkman, respect, van het hosp. te Semarang en van den gen. dienst van Riouw, bij den gen. dienst van Sum. Oostkust de off. van gez. der 2e kl. L. E. Winsser, van het hospit. te Willem I, bij den gen. dienst van Riouw, de off. van gez. der 2e kl. D. Wafelbakker, van den gen. dienst van Sumatra's Oostkust. bij het garn. te Soerakarta, de off. van gez. 2e kl. P. Engelmeijer, van den gen. dienst van Atjeli en Onderh. De overplaatsing bij het gewestel. magaz. van kleeding te Semarang, van den kap.- kwartierm. A. A. C. Harting. WERKZAAM GESTELD. Artillerie. Bij den buskruitmolen te Semarang, de 2e luit. H. W. J. Strobrand, van de 7e comp. (le comp. vest. art.) aldaar. ONTHEVEN. Infanterie. Eervol van zijne adjudantsbetrekking, de le luit. adj. A. J. O. Groeneveld. Genie. Eervol van zijne detacheering bij het wapen der genie (korps genietroepen), de kap. der inf. P. J. Seibert, zijnde bij in verband hiermede teruggebracht van „a la suite," en geplaatst bij het subsistenten-kader te Batavia. Topograph, dienst. Eervol van de waarneming der betrekking van Chef eener opnemings-brigade, de kap. der inf. G. B. Hooijer, zijnde hij in verband hiermede teruggebracht van a la suite" en geplaatst bij het subsistenten-kader te Batavia. GESTELD. Op non-activiteit, wegens overcompleet in hun rang, de kap. der inf. J. Yan den Bosch en de le luit. der art, P. G. De Bruijn, beiden onlangs van verlof uit Nederland teruggekeerdwegens tijdelijke lichamelijke ongeschiktheid de 2e luit. der inf. H. J. Muller van het 5e bat.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 629