- 624 HERSTELD. In activiteit, de kaps. der inf. Jlir. J. C. Van der Wijck en J. P. De Bordes, zijnd» laatstgenoemde in verband hiermede geplaatst bij het garn. bat. van Palembang; in activiteit, boven de formatie, bij het wapen der art., de le luit. op non-activiteit P. G. De Bruijn. ONTSLAGEN. Bij Koninklijk besluit van 15 Maart 1885, No. 8, is de met verlof' in Nederland aanwezige kapitein der infanterie W. II. Smits, ter zake van lichaamsgebreken, niet in en door den militairen dienst ontstaan, met ingang van 1 April 1885, eervol uit Zr. Ms. militairen dienst ontslagen, met toekenning van pensioen. Bij Koninklijk besluit van 10 Maart 1885, No. 8, is de met verlof uit Ned: Indië teruggekeerde off. van gez. der 2e kl. bij het leger in Ned. Indië, M. J. B. Walser, op zijn verzoek, eervol uit Zr. Ms. militairen dienst ontslagen. Met ingang van 2 Mei 1885, op verzoek, eervol uit Zr. Ms. militairen dienst, wegens volbrachten diensttijd, met behoud van recht op pensioen, de kolonel-intendant (hoofd intendant) der militaire administratie, P. F. Kraal. Met ingang van 6 Juni 1885, op verzoek, eervol uit Zr. Ms. militairen dienst, we.o-ens volbrachten diensttijd, met behoud van recht op pensioen, de dir. off. van gez. der le kl. A. C. Hoogeveen. Op verzoek, eervol uit Zr. Ms. militairen dienst, wegens overgang in burgerlijken dienst, de off. van gez. der le kl. bij den mil. gen. dienst, F. J. Cornelissen. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, eervol uit Zr. Ms. militairen dienst, met behoud van recht op pensioen, de kap, der inf. J. Speenhoff, en de le luit. van dat wapen J. Th. Tan Hojtema. Wegens volbrachten diensttijd, eervol uit Zr. Ms. militairen dienst, met behoud van recht op pensioen, de kap. der inf. A. Velu. Uit Zr. Ms. militairen dienst, de 2e luits. der inf. J. W. Staffers en H. C. Dinet. Bij de Directie van het Mil. "Wed - en Weezenfonds in Ned. Indië. Op verzoek, wegens vertrek, eervol als lid, de op verzoek eerv.ol uit Zr. Ms. mil. dienst ontslagen kol.-intendant der mil. adm., P. F. Kraal. VERLEEND. Een tweejarig verlof naar Europa, wegens ziekte: aan den luit.-kol. der inf. 1'. tV H. Du Pon. adjudant van den Gouverneur-Generaal, de kaps. der inf. J. B. Ponstijn en P. Hoogesteger, den kap. van den gen. staf J. J. K. De Moulin, den oliic. van gez. le kl. J. Haga en de 2e luits. der inf. J. M. L. Bellaard en G. II. Van der Nagel; wegens vijftien jaren onafgebroken dienst in Ned.-Indië, aan de kaps. der art. J. C. Bonman en J. J. Munniks de Jongh, en wegens twaalf jaren onafgebroken dienst in Ned.-Indië aan den kap. der inf. G. B. Hooijer.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 630