724 Overzicht van het in- en overcompleet aan officieren hij het Nede> - landsch-Indisch leger op 16 Juni 1885. Infanterie. Incompleet. 26 2e luitenants. Daarentegen worden spoedig uit Nederland verwacht 20 voor den dienst in Indië bestemde 2e luitenants, terwijl nog aanwezig zijn 9 adj. onderofficier dd. officier. Nog kan in den loop van het jaar 1885, de aanstelling verwacht wor den van 35 2e luitenants, ten deele af komstig van de K. M. A. te Breda en ten deele van de Militaire school te Mr.-Cornelis. Overcompleet. 1 kolonel (op non-activiteit). Cavalerie. Incompleet. 5 2e luitenants, terwijl uit Nederland verwacht wordt 1 voor den dienst in Indië bestemde 2e luitenant. Bovendien zijn 4 adj. ond. dd. offi cier aanwezig. Overcompleet. 3 ritmeesterswaarvan 2 op non-activiteit. Artillerie. Het aantal officieren is bij dit wapen volgens de formatie compleet. Bovendien zijn in Nederland nog aanwezig 12 voor den dienst in Indië bestemde 2e luitenants, waarvan een gedeelte nog in den loop van 1885 in Indië kan aankomen. Magazijnmeesters der artillerie. Het aantal officieren is volgens de formatie compleet. Genie. Incompleet. 2 kapiteins en 5 2e luitenants. Daarentegen zijn in Nederland aanwe zig, 8 voor den dienst in Indië bestemde 2e luitenants, waarvan eenige nog in den loop van 1885 alhier kunnen worden verwacht. Het incompleet wordt bovendien eenigszins gecompenseerd, doordat 1 kapitein der inf. bij de Genie gedetacheerd is, terwijl 4 magazijnmees-

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 111