738 Artillerie. Militaire Administratie. Geneeskundige dienst. Dep. van Oorlog. Infanterie. bij het gam. bat. van Palembang, de 2e luit. F. F. F. Fuhrhop, onlangs uit Neder land aangekomen, als bestemd voor den dienst hier te lande. als adjudant bij het garn. bat. van Atjeh en Onderhoorigheden, de le luit. W. F. Luijtjes van dat korps. Bij de le comp. (le veld-batt.) te Batavia, de 2e luit. J. P. Kreischer, onlangs uit Nederland aangekomen, als bestemd voor den dienst hier te lande. bij de 16e comp. (6e comp. vest. art.) te Soerabaja, de le luit. J. P. Yan Velthuij- sen, onlangs in activiteit hersteld. bij de 21e comp. (4e veldbatt.) te Banjoe-biroe, de 2e luit. H. G-. J. Smits, onlangs uit Nederland aangekomen, als bestemd voor den dienst hier te lande. bij de 23e comp. (2e comp. vest. art.) te Batavia, de le luit. P. G. De Bruijn, onlangs boven de formatie in activiteit hersteld. Bij den raad van administr. van het subs.- kader te Batavia, de 2e luit.-kwart. P. L. Yan de Kasteele, bij den raad van administr. der artillerie en cavalerie te Batavia, de 2e luit.-kwart. T. Hoeboer, en bij het algemeen tevens afdeelings-kleedingmagazijn te Batavia, de 2e luit.-kwart. A. P. J. Yan der Laaken, allen onlangs uit Nederland aangekomen, als bestemd voor den dienst hier te lande. Bij het hosp. te "Weltevreden, de off. van gez. 2e kl. Dr. S. Lijkles, onlangs uit Nederland aangekomen, als bestemd voor den dienst hier te lande. OVERGEPLAATST. Bij de He Afdeeling, de kapit. der art. Jhr. R. Tulleken van de 9e comp. (3e comp. vest. art.) te Batavia, met bepaling dat hij als zoodanig bij zijn wapen zal worden gevoerd „a la suite". bij den generalen staf, de kap. der inf. A. J. Hamerster. bij de 4e opnemings brigade ter Sumatra's Westkust, de le luit. der inf. A. A. Yan der Mark, adjunct bij het bureau van den topographischen dienst. Bij het le bat., de le luit. J. H. J. Reiche van het 2e bat. bij het 2e bat., de le luit. A. J. O. Groeneveld van het 3e bat., en de 2e luit. B. A. A. De Ylaminck van het 15e bat. bij het 5e bat., de le luit. G. W. L. Hollenbach van het 18e bat., bij het 6e bat., de 2e luit. G. A. Platt van het 5e bat., bij het 8e bat., de le luit. J. C. De Yaal van het subsistenten-kader te Kota-Radja.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 120