- 734 Artillerie. bij het 10e bat., de kapts. J. F. Battaerd en H. P. M. W. Yan der Wedden, respec tievelijk van het 12e bat. en het ga.ru. bat. ter Oostkust van Sumatra. bij het 15e bat., de maj. J. H. Yan den Broek, de kap. A. Yan den Briel en de le luit.-adj. K. Van Erpecum, respectievelijk van het garn. bat. van Palembang, van het 14e bat. en van het 4e depot-bataljon. bij het 16e bat., de le luit. H. C. A. Neeteson en de 2e luit. M. A. Van Heekeren, respectievelijk van het 3e bat. en het 4e dep.-bataljon. bij het 17e bat., de 2e luits. G. Nijpels en J. Bakker, respectievelijk van het 16e en 15e bataljon. bij het 18e bat., de kap. W. Boissevain van het 10e bataljon. bij het 3e depot-bat., de 2e luit. A. C. A. Broekhoff van het garn. bat. van Atjeh en Ond. bij het garniz. bat. van Atjeh en Ond., de maj. J. F. Sachse en de le luit. adj. G. J. Van Hoogenhuijze, respectievelijk van het 6e en van het 3e dep.-bataljon. bij het garn. bat. van Bauka, de le luit. J. Hazenberg, van het garn. bat. van Atjeh en Onderh. bij het garn. bat. in de Zuid- en Ooster-Afdeeling van Borneo, de le luits. M. W. Thijs sen en C. A. De Visser, respectievelijk van het straf-detachement te Ngawie en het 8e bataljon. bij het garn. bat. van Palembang, de kap. H. Begemann van het 18e bataljon, bij het garn. bat. in de 2e mil. afd. op Java, de kap. C. J. Laceulle van het garn. bat. van Banka, bij het garn. bat. ter Oostkust van Sumatra, de le luit. H. J. B. Clerkx van het 18e bataljon, bij het subsistenten-kader te Batavia, de le luit. G. L. Stumpff en de 2e luits. J* Koch en C. A. F. F. R. J. Romswinckei, de beide eerstgenoemden van liet 10e, laatst genoemde van het 2e bataljon. bij het subsistenten-kader te Kota-Radja, de le luit. B. P. Engelbert van Bever voorde van het 12e bataljon. bij het strafdetachement te Ngawie, de 2e luit. J. T. Wanjon van het garn. bat. van Atjeh en Onderhoorigheden. bij het militair huis van arrest te Semarang, de le luit. H. H. L. Kuilman, van het 4e bataljon, met bepaling dat hij bij zijn wapen zal gevoerd worden la suite." Bjj de 4e comp. (4e berg-batterij) te Atjeh en Onderh. de kap. J. C. Van Geel van de 7e comp. (le comp. vest. art.) te Semarang. bij de 7e comp. (le comp. vest. art.) te Semarang, de le luit. J. H. Gaade, directeur van den buskruitmolen aldaar, zjjnde hij in verband daarmede teruggebracht van „a la suite." bij de 17e comp. (7e comp. vest. art.) te Tjilatjap, de bij het wapen der art. gedet. le luit. der inf. P. A. H. F. Tergau, van de 16e comp. (6e comp. vest. art.) te Soe- rabaja. bij de 23e comp. (2e comp. vest. art,) te Batavia, de kap. D. Twiss, thans ter beschikking van den directeur der artillerie-constructiewinkel te Soerabaja.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 121