735 Genie. Militaire Administratie. Geneeskundige dienst, als directeur van den buskruitmolen te Semarang, de 2e luit. H. W. J. Strobrand, thans werkzaam bij die inrichting, met bepaling dat hij bij zijn wapen gevoerd zal worden „a la suite." Als eerstaanw. genie-offic. van Palembang, de kap. J. G. C. Plantenga, van de werken in Atjeh en Onderh. bii de werken te Batavia, de kap. C. Hoffmann, eerstaanw. genie-offic. van Palembang, bij de werken te Semarang, de kap. M. A. J. De Haan, van die te Batavia. Als gew. intendant te Muntok, de kap. J. E. Jautze, van de intendance te Atjeh en Onderh. bij de intend, in Atjeh en Onderh., de kap. intend. H. Kits van Heijningen, de kaps. kwart. L. Maurer en A. A. C. Harting, de 2e luits. kwart. L. De Roock en M. H. Kroonenburg, respectievelijk van de intendance te Muntok, van het hosp. te Soe- rabaja, ter beschikking te Soerabaja, van de intend, te Padang, en van den raad der art. en cav. te Batavia. bij de intendance te Padang, de 2e luit.-kw. G. G. Lion, van den raad van adm van het subsistenten kader te Padang. hij de intendance te Semarang, de le luit.-kw. P. A. Struijvenberg, van de inten dance te Bandjermasin, bij het hosp. te Willem I, de 2e luit. kw. F. A. Bresser van dat te Batavia. Bij het hosp. te Semarang, de dir. offic. van gez. 2e kl. J. W. E. E. Sikkes en de off. van gez. le kl. J. C. De Oude, respectievelijk van het garn. te Kedong-Kebo en het hosp. te Batavia. bij het hosp te Kedong-Kebo, de off. van gez. le kl. P. J. Hijmans van Anrooij van het hosp. te Semarang. bij het hosp. te Weltevreden, de offic. van gez. le kl. G. H. Schlenker en L. P. C. Sörensen, beiden van het garnizoen aldaar. bij het garn. te Weltevreden, de off. van gez. le kl. W. J. Oosterhoff en de off. van gez. 2e kl. Dr. S. Lijkles, respectievelijk van den gen. dienst van Atjeh en Ond. en het hosp. te Weltevreden. bij het garn. te Buitenzorg, de off. van gez. 2e kl. J. M, H. Van Dorssen, van den gen. dienst van Sum.-Westkust, bij den gen. dienst van Palembang, de off. van gez. 2e kl. J. C. T. Scheffer, van het hosp. te Weltevreden, bij den gen. dienst ter Sumatra's Westkust, de off. van gez. 2e kl. Dr. H. De Cock van den gen. dienst in Atjeh en Onderh. bij den gen. dienst in Atjeh en Ond., de off. van gez. 2e kl. L. A. F. Schakers, van het hosp. te Soerabaja. bij het hosp. te Willem I, de off. van gez. der le kl. G. Fischer, van dat te Soe rabaja

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 122