736 OPGEDRAGEN. bij het garn. te Ngawie, de off. van gez. der le kl. Dr. R. A. J. Snethlage, van het hospitaal te Semarang, bij het garn. te Onrust, de off. van gez. der 2e kl. Dr. H. Groothoff, van het hosp. te Weltevreden. INGETROKKEN. De overplaatsing bij de intendance in Atjeh en Onderh. van den kap. kwart. L. Maurer. GESTELD. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de kol. der inf. L. W. C. Gerlach, onlangs van verlof uit Nederland teruggekeerd. HERSTELD. In activiteit, de kap. der inf. J. Yan den Bosch en de le luit. der art. J. P. Van Yelthuijsen. ONTSLAGEN. Bij Koninklijk besl. van 1 April 1885 No. 6, is de met verlof in Nederland aan wezige le luit. kwart. Ch. Kaakebeen, op zijn verzoek, gerekend van en met 1 April 1885, eervol uit Zr. Ms. mil. dienst ontslagen, met toekenning van den titulairen rang van kapitein en van pensioen. Bij Koninklijk besl. van 26 April 1885 No. 30, is de met verlof in Nederland aan wezige off. van gez. le kl. J. A. Coster, wegens finale ongeschiktheid om den actie ven mil. dienst in Ned. Indië te gaan hervattenten gevolge van lichaamsgebreken, niet ontstaan in en door den dienst, met ingang van 1 Mei 1885, eervol uit Zr. Ms. milit. dienst ontslagen met toekenning van pensioen. Bij Koninklijk besl. van 27 April 1885, No. 28, is de met verlof in Nederland aanwezige kap. der inf. H. F. O. Köppelmann op zijn verzoekwegens volbrachten diensttijd, met ingang van 1 Mei 1885, eervol uit Zr. Ms. mil. dienst ontslagen, met toekenning van pensioen. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, eervol uit Zr. Ms. militairen dienst, met behoud van recht op pensioende kaps. der inf. G. J. TurkF. AntenA. M. Winkel en A. J. Willemse en de kap. der art. D. G. Yan Gorkum. VERLEEND. Een tweejarig verlof naar Europa, wegens ziekte: aan de le luits. der inf. H. Verschooff en J. C. A. Christen; wegens vijftien jaren onafgebroken dienst in Ned. Indië, aan den kap. der art. K. E. Reek, en wegens twaalf jaren onafgebroken dienst in Ned. Indië, aan den off. van gez. der le kl. M. M. Bleekrode, den kap. der genie H. A. G. Von Dentzsch en den lsten luit. der inf. C. F. R. Manger. Aan den van het leger in Nederland bij dat in Nederlandsch-Indië gedetaeheerden, sedert tot len luitenant bevorderden, 2en luit. der inf. Jhr. D. Barchman Wuijtiers om vóór of op den lsten Augustus 1885 naar Nederland terug te keeren.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 123