828 de verkoop der goederen toeneemt, omdat de aan het beheer der maatschappij verbonden kosten onder alle omstandigheden nagenoeg gelijk blijven. Voorts wordt nog medegedeeld, dat, dewijl door sommige Officieren van het Leger met nadruk is verzocht, om zoo mogelijk de aan de maatschappij af te dragen gelden te doen verrekenen bij de uitbeta ling van het traktement, Zijne Excellentie den Commandant van het Leger en Chef van het Departement van Oorlog is verzocht daarop wel goedgunstig te willen beschikken, (1) en den Hoofd-Intendant der Militaire Administratie te machtigen, daartoe het noodige te laten verrichten, namelijk voor zooveel de betrokken Officieren, ambtenaren, adjudanten-officier enz. in betaling worden gevoerd bij administrateurs van korpsen, garnizoenen en ziekeninrichtingen, terwijl het bestuur zich ook zal wenden tot de plaatselijke chefs van staven en diensten, die met de hun ondergeschikten door middel van mandaten het trak tement ontvangen, met het verzoek, dienovereenkomstig almede gelegen heid tot het doen van die inhoudingen open te stellen, en is ook, tot het bereiken van gelijk oogmerk, de welwillende bemiddeling in geroepen van den Hoog Edel Gfestrengen Heer Schout bij Nacht, Commandant der Zeemacht en Chef van het Departement der Marine, alles in het volle vertrouwen dat ieder, die daartoe in de gelegenheid zal zijn, wel gaarne de belangen dezer zoo nuttige instelling zal willen helpen bevorderen. Het Bestuur: C. DEIJKERHOFF, (Voorzitter). L. J. F. TIMMERMANS. A. D. J. PENN. F. LUCHER. H. L. DE HAAS. Secretaris (1) Dit verzoek is sedeit ingewilligd.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 215