854 Militaire Administratie. Departement van Oorlog. Gewestelijke staf. Infanterie. Artillerie. bij het hosp. te Semarang, de rail. apoth. der 2e kl. J. C. Leusden onlangs uit Ne derland aangekomen als bestemd voor den dienst hier te lande, bij den gen. dienst in de Z. en O. Afd. van Borneo, de off. van gez. der le kl. C. H. Vechtman, onlangs van verlof uit Nederland teruggekeerd. Als gew. intendant te Batavia, de maj. int. Gr. G. Ouwerling, onlangs van verlot uit Nederland teruggekeerd. OVERGEPLAATST. Bij de IVe Afdeeling, de magazijnm. der 3e kl. (2e luit.) F. C. Pückel, van het algemeen genie-magazijn te Semarang, bij den generalen staf, de kap. der inf. W. A. Schneider, adjudant v. d. Command, van het Leger, met bepaling, dat hij in laatstgenoemde betrekking continueert en mitsdien gevoerd wordt a la suite van den generalen staf. Als chef van den staf in Atjeh en Onderhoorigheden, de kap. van den gen. staf C. P. J. Van Vliet, chef van den staf in de 3e mil. afd. op Java, als chef van den staf in de 3e mil. afd. op Java, de kap. van den gen. stat L. Swart, chef van den staf in Atjeh en Onderhoorigheden. Bij het 3e bat., de 2e luit. G. J. Albertz, van het garn. bat. van Sumatra's Westkust, bij het 6e bat., de 2e luit. A. Deutz, van het garn. bat. van Atjeh en Onder hoorigheden, bij het 7e bat., de maj. J. C. Schmidt en de le luits. J. C. Oppenman en C. G. F. Van Erpen Roijaards, eerstgenoemde laatstelijk kap. bij de He Afd. van het Dep. van Oorlog, de twee overigen resp. van het garn. bat. in de Z. en O. Afd. van Borneo en van het 10e bat., bij het 10e bat., de kap. L. Brongers, van het subs, kader te Batavia, bij het 15e bat., de le luits. E. W. J. De Beijcr en J. W. T. H. Tissot van Patot, resp. van het 14e en 2e bat., bij het le dep. bat., de 2e luit. J. M. Tummers van het 2e dep. bat., bij het 2e dep. bat., de kap. W. P. G. Klencke van het 10e bat., bij het garn. bat. van Palembang, de le luit. J. E. Tulleken, van het garn. bat. in Atjeh en Onderhoorigheden, bij het garn. bat. in Atjeh en Onderhoorigheden, de 2e luit. T. J. P. Veerman, vari het 14e bat., bij het garn. bat. in de Z. en O. Afd. van Borneo, de le luit. J. W. Eisma en V A. Royen, beiden van het subsist, kader te Soerabaja., bij het garn. bat. van Celebes, Menado en Timor, de kap. L. J. Smits van het 13e bat bij het garn. bat. van Sumatra 's Westkust, de le. luit. G. H. Berenschot, van het 16e bat. Bij de le comp. (le veld-batt.) te Batavia, de le luit. C. J. A. Macpherson, thans ter beschikking van den voorzitter der commissie van proefneming,

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 241