855 Militaire administratie. Mil. geneesk. dienst. bij de lie comp. te Amboina, de bij het wapen der art. gedetacheerde le luit. der inf. R. Mantingh van de 17e comp. (7e comp- vest. art.) te Tjilatjap. bij de 16e comp. (6e eomp. vest. art.) te Soerabaja, de kap. H. N. Kuijpers, van tie 7e comp. (le comp. vest. art.) te Soerakarta., bjj de 18e comp. (le. berg-batt.) te Batavia, de 2e. luit E. P. B. C. Baermaijer von Barinkhofen van de 11e comp. te Amboina. Cieuïe. Bij de werken te (iombong, de le luit. C. Swartbol, van die te Batavia., bij de werken te Salatiga, de kap. E. Tielenius Kruijthoff, van die te Magelang., bij de werken in Atjeh en Onderhoorigheden, de le luit. H. E. Heidenrijk, van die te Soerabaja., bij den staf van het wapen te Batavia, de le luit. F. W. Van Bloemen Waanders, van het korps genietroepen in Atjeh en Onderhoorigheden. bij het korps genietroepen in Atjeh en Onderhoorigheden, de le luit. E. G. Krol van der Hoek, van den staf van het wapen aldaar., bij het algemeen genie magazijn te Semarang, de tijdelijk bij den stat van het wapen gedet. magazijnmeester der 2e kl. (le luit.) H. Bokhorst, van de werken te Willem 1. Bij de intendance in Atjeh en Onderhoorigheden, de le luit. kwart. P. A. Struijvenberg, van de intendance te Semarang., bij de intendance te Semarang, de le luit. kwart. F. J. Muller van de intendance te Batavia. bij den raad van administratie te Salatiga, de le luit. kwart. F. L. J. De Jeer, van het hosp. te Willem I. Bij het hosp. te Weltevreden, de offic. van gez. der 2e kl. Dr. W. Pauw en J. W. H. Wijsman, benevens de mil. apoth. der 2e kl. S. Jacobs, respect, van den gen. dienst van Celebes, Menado en Timor, van dien in Atjeh en Onderhoorigheden en van het hosp. te Semarang, bij den gen. dienst in Atjeh en Onderh., de offic. van gez. der le kl. A. F. Heijl en der 2e kl. J. C. Huijsman, respect, van het garnizoen te Djokjakarta en van den gen. dienst ter Sumatra's Westkust., bij den geneesk. dienst ter Sumatra's Westkust, de offic. van gez. der 2e kl. D. D. Büchler van het hosp. te Weltevreden., bij den geneesk. dienst van Celebes, Menado en Timor, de offic. van gez. der 2e kl. J. C. Cornelissen van den geneesk. dienst in Atjeh en Onderhoorigheden., bij bet hosp. te Soerabaja, de offi. van gez. der le kl. A. H. Rombouts, van den geneesk. dienst in de Z. en O. Afd. van Borneo., bij het scheikundig laboratorium te Weltevreden, de mil. apoth. der 2e kl W. J. L. van Dissel, van 's Rijks magazijn van geneesmiddelen aldaar. bij 's Rijks magazijn van geneesmiddelen te Weltevreden, de mil. apoth. der 2e kl. 11. Van Os, van het hospitaal aldaar. GESTELD. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de kap.-intendant G. J. A.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 242