856 Schotman en de kap. kwartierm. P. L. Brocx, beiden onlangs van verlof uit Nederland teruggekeerd. HERSTELD. In activiteit bij bet wapen der infanterie, de 2e luit. H. J. Muller. ONTSLAGEN. Op verzoek eervol uit Z. M. militairen dienst, wegens volbrachten diensttijd, met behoud van recht op pensioen, de maj. der inf. C. P. Koch, de kap. der inf. J. Van Puffelen, de kap.- kwartierm. C. Dekker en de magazijnm. der le kl. (kapitein) C. Den Hengst; wegens lichamelijke ongeschiktheid voor alle militaire diensten, de le luit. der int'. P. J. Manden. Eervol uit Z. M. militairen dienst, met behoud van recht op pensioen, de le luit. der inf. J. P. Moorrees. Op verzoek eervol uit Z. M. militairen dienst, de le luit. der inf. E. P. C. Sol. Met ingang van 19 Juli 1885, eervol uit Z. M. militairen dienst, wegens over gang in 's Lands burgerlijken dienst, de mil. apoth. der 2e kl., P. Leendertz. VERLEEND. Een tweejarig verlof naar Europa wegens ziekte, aan den luit. kol. der artillerie C. M. Oude, de ofïic. van gez. der le kl. E. H. Bimmerman en G. Fischer, aan den isten luit. der inf. A. H. Colenbrander en aan den magazijnm. der genie 3e kl. (2e. luit.) L. Kranendonk; wegens vijftien jaren onafgebroken dienst in Ned-Indië, aan den kap. der inf. F. W. Janitz, den kap. der genie C. W. Hoffmann en den le luit. der inf. W. P. Eoelofszwegens twaalf jaren onafgebroken dienst in Ned- Indië, aan den kap. intendant J. If. C. Vermeer, den kap. der inf. H. W. Nijenhuis en de le luit. der inf. W. O. J. Pitlo en P. J. Stokhuijzen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 243