949 taire Willems-Orde, richten de ondergeteekenden hiermede het beleefd verzoek, aan een der ondergeteekenden zoo spoedig mogelijk, liefst vóór den 18en Juli a. s. te willen toezenden eene verklaring opgemaakt volgens het bepaalde bij de Artikelen 3, 7 en 8 van het reglement van administratie en discipline voor de Militaire "Willems-Orde. Aan van Daalen's oude krijgsmakkers, in Ned.-Indië aanwezig, ver zoeken zij die certificaten direct en zoo spoedig mogelijk aan zijn adres (Soerabaja, Java) te willen toezenden, en aan een hunner een afschrift van dat document te doen geworden. Onbekend met de woonplaatsen der meesten, vertrouwen zij dat de Redactiën van het Indisch Militair Tijdschrift en der voornaamste Indische dagbladen, aan deze circu laire, in Indië zooveel mogelijk openbaarheid zullen willen geven, en ieder belangstellende die, als persoonlijk aan hem gericht, zal willen beschouwen. Aan ieder die zoodanig certificaat kan en wil afgevenaan allen die, ofschoon geen Ridder der Militaire Willems-Orde zijnde, deze rechtvaardige zaak toch willen steunen, als een protest tegen willekeurige verkrachting der Wet van 30 April 1815 No. 5, die willen mede werken, om eene eerlijke en dus onpartijdige handhaving der Orde statuten te verkrijgen, betuigen de ondergeteekenden bij voorbaat hunne erkentelijkheid. J. J. W. E. Yerstege gep. Luit. Kolonel v./h. N. I. leger Laan van Meerdervoort 16. Gr. De Wijs, Kapitein van den Generalen Staf v./li. N. I. leger. Zoutmanstraat 10.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 336