993 Troepen. Totaalsterkte der van Allahabad 8 bataljons, 1 depot en 1 det. benevens 1 divisie!invalidenbat. Inf. 3 eskadrons Cavalerie, /3 batterijen Yeld Artillerie, 'i 1 compagnie Vesting Artillerie. II. Brigade van het Oostelijk grensdistrict. Hoofdkwartier Shillong Staf van het district. Brigadier, brigadecommandant, Kolonel, chef van den Staf, Kolonel, eerstaanwezende officier van Gezondheid, Staven der stations. Troepen. Allahabad. 68e regt. Britsche Inf., 20e regt. Bengaal- sche Inf., 1 batterij Britsche Veld Artillerie, 1 compagnie Brit sche Vesting Ar tillerie. Cawnpore. 2e regt. Britsche Inf., 39e regt. Bengaal- sche Inf., 6e regt. Bengaal- sche Cavalerie, 1 batterij Britsche Veld Artillerie. Dinapore. Benares. 51e regt. Britschei Depót 17e regt. Inf., 6e regt. Bengaal- sche Inf., 18e regt. Bengaal- sche Inf., 1 batterij Britsche Veld Artillerie. Bengaalsche Inf., 10e regt. Bengaal sche Inf., 1 detach. 9e regt. Britsche Inf. Chunar. 1 Eur. invaliden bataljon (1), 1 detach. 6e regt, Bengaalsche Inf., 1 detach. 10e regt. Bengaalsche Inf., 1 detach. 51e regt. Britsche Inf. (2). Shillong. Kapitein, chef der Intendance, Majoor, eerstaanw. off. van Gez. Dibrugarli. Kolonel, comman dant, (3) Luitenant, stafoff. (dienstdoende). Cachar. Kolonel, comman dant, Luitenant, stafoff. (dienstdoende). Kohima. j Golaghat. Kolonel, comman- Luitenant, chef van dant, den Trein (dienst- Luitenant, stafoff. j doende), (dienstdoende). Shillong. 43e regt. Bengaal sche Inf., 1 sectie Berg Art. Gauhati. 1 det. 42e regt. Bengaalsche Inf., 1 det. 43e regt. Bengaalsche Inf. Jowai. 1 det. 42e regt. Bengaalsche Inf., 1 det. 43e regt. Bengaalsche Inf. Tezpur. 1 det. 42e regt. Bengaalsche Inf., 1 det. 43e regt. Bengaalsche Inf. Golaghat. 1 det. 43e regt. Bengaalsche Inf. Dibrugarli. 44c regt. Ben gaalsche Inf., 1 sectie Berg Artillerie. Sadiya. 1 det. 44e regt. Bengaalsche Inf. Kohima. 42o regt Bengaal sche Inf., 1 sectie Berg Ar tillerie. Konoma. 1 det. 43e regt. Bengaalsche Inf. Cachar. 4e regt. Bengaal sche Inf. Manipur. 1 det. 4e regt. Ben gaalsche Inf. (1) Uitmonstering blauw. (2) Kortheidshalve wordt hier in plaats van den naam het nummer der regimenten vermeld, ook omdat het den Nederlandschen lezer slechts te doen is, de sterkte der troepen te weten. De nummers zijn echter in onbruik geraakt. (3) Deze en de volgende Kolonels zijn niet de eigenlijke Station Commandersmaar als commandant der aldaar gelegerde regimenten tevens als zoodanig dienstdoende, dus eigenlijk de Ned.-Indische plaatselvjk-militaire commandanten.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 378