998 VI. Divisie van Oudh. Hoofdkwartier Lucknow. Staf der divisie. Generaal-Majoor, divisiecommandant, Majoor, adjudant, Luitenant-Kolonel, chef van den Staf, (1) Kapitein, chef der Militaire Verkenningen, Kapitein, inspecteur der draagbare vuurwapenen, (2) Kolonel, commandant der Artillerie, Kolonel, eerstaanwezende officier van Gezondheid. (3) Staven der stations. Troepen. Totaalsterkte der 7 bataljons, 1 depot Infanterie, divisie van 6 eskadrons en 2 detachementen Cavalerie, Oudh. 3 batterijen Rijdende en Veld Artillerie. Lucknow. Majoor, chef van den Staf. Majoor, chef der In tendance, Majoor, chef van den Trein, (4) Majoor, eerstaanwez. off. van Gezondheid, Majoor, chef der mi- taire politie. Lucknow. 95e regt. Britsche Inf. 17e regt. Britsche Inf., 12e regt. Bengaalsche Inf., depót 15e regt. Ben gaalsche Inf., 17e regt. Britsche Ca valerie, 8e regt. Bengaalsche Cavalerie, 1 batterij Rijdende Ar tillerie, 1 batterij Veld Artil lerie. Fyzabad. Kolonel, commandant, Kapitein, dienstdoende stafofficier, Kapitein, eerstaanwez. off. van Gezondheid. Kapitein, chef der mi litaire politie. Sitapur. Luitenant-Kol., co mandant, Luitenant, dienstdoen de stafofficier, Luitenant-Kol., eerst aanwezende off. van Gezondheid. Gorakhpur. Kolonel, comman dant, Kapitein, dienst doende stafofficier. Fyzabad. 100e regt. Britsche Inf., 16e regt. Bengaalsche Inf., 1 batterij Veld Artil lerie. Sitapur. 9e regt. Britsche Inf., 1 det. Ie regt. Ben gaalsche Cavalerie, 1 det. 6e regt. Ben gaalsche Cavalerie. Gorakhpur. 5e regt. Bengaalsche Inf. (1) Brevet-Luitenant-Kolonel. Dergelijke bijzonderheden worden hier slechts nu en dan vermeld. (2) Is tevens inspecteur voor den 3en kring. (3) Tevens voor het district van Rohilcund. (4) Onder trein wordt steeds verstaan het transportwezen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 383