1001 Commando van den Harnaiweg Brigadier, commandant der vereenigde troepen. Staven der stations. Troepen. (1) Commando van den Harnaiweg. Hoofdkwartier Baba hack. 8 bataljons Infanterie, 6 eskadrons Cavalerie, 1 batterij Berg Artillerie, 2 compagnieën Vesting Artillerie, 1 compagnie Genietroepen. Totaalsterkte der brigade van het Quetta district. X. Divisie van Rawal Pindi. Hoofdkwartier Rawal Pindi. Staf der divisie. Luitenant-Generaal, divisiecommandant. Luitenant, adjudant, Luitenant-Kolonel, chef van den Staf, Kapitein, chef der Militaire Verkenningen, Thai Chotiali. Kolonel, commandant, Luitenant, stafofficier, Luitenant, chef der Inten- dance. Pishin. Kolonel, commandant. Sibi. Majoor, commandant. Quetta. 47e regt. Britsche Inf., 17c regt. Inf., 26c regt. Inf., le regt. Cav,, 2 compagnieën Testing Artillerie. Bombay Bombay Bombay Thai Chotiali. 20e regt. Bom- bay Inf., 1 batterij Bom bay Berg Ar tillerie. Gundakin Daff. 1 det. 20e regt. Bombay Inf. Pishin. 14c regt. Bom bay Inf., 1 det. le regt. Bombay Cav. Bolan pas. i det. 26e regt. Bombay Inf. Sibi. 1 eskadron, 5e regt. Pun jab Cavalerie. Gumbuz. Staf en 2 eskadrons van het 5e regt, Punjab Cavalerie. Mangi. 1 compagnie van het Bombay corps mineurs en sapeurs. Baba Kach. Kelat-i-Killa. i Sinrai. 23e regt. Bengaal9che Inf. I 32e regt. Bengaalsche Inf. j 4e regt. Madras Inf. (1) Een groot deel der troepen van deze Bengaalsche brigade behoort tot het leger Tail het gouvernement van Bombay; evenzoo de officieren der Staven. Troepen van het eene gouvernement kunnen in het andere worden gedetacheerd.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 386