1007 regiment Bengaalsche Cavalerie (No 9), die op expeditie naar Soea- kim zijn gezonden (1). Vervolgens behooren tot het leger van Bengalen, maar maken geen deel uit van de in de indeelingsstaten voor dit gouvernement vermel de troepen I. Het Hyderabad contingent. Hoofdkwartier Bolarum. De hiertoe behoorende troepenmacht wordt beschouwd te zijn eene brigade, Staf. Brigadier, commandant, Kapitein, chef van den Staf. Troepen. Zooals uit het eerste gedeelte van dit opstel is gebleken, bedraagt de totaalsterkte dezer troepenmacht 6 bataljons Infanterie, 12 eskadrons Cavalerie, 4 batterijen Veld Artillerie, (1) De troepenmacht uit Britsch-Indië, op expeditie gezonden naar Soeakim, draagt den naam van Indische. Brigade en heeft de volgende samenstelling: Staf. Brigadier, commandant der'brigade, Kapitein, adjudant, Majoor, chef van den Staf en de Militaire Verkenningen, Majoor, sous-chef Majoor, chef van den Kondschapsdienst, Majoór, stafofficier, Luitenant-Kolonel, chef der Intendance, 2 Kapiteins der Intendance, Majoor, directeur van het Transportwezen, Luitenant, bij het Transportwezen, Kapitein, chef der militaire politie (Provost Marshal), 10 officieren van Gezondheid, Luitenant, betaalmeester (Field Paymaster), Paardenarts, chef van den Veterinairen dienst, Luitenant, belast met den Topographischen dienst. Troepen. Infanterie: 3 bataljons (15e en 17e Bengaalsche en 28e regt. Bombay Inf.) Cavalerie3 eskadrons (9e regt. Bengaalsche Cav.) Genietroepen: 1 compagnie corps sapeurs en mineurs van Madras.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 392