3 Bij de 6e comp. in Atjeh en Ond. de le luit. A. P. M. H, de Pelser Berensberg. Bij de 7e comp. te Djokjokarta de le luit. J. J. van Leeuwen, Bij de 9e comp. te Batavia de kap. P. Gr. de Bruijn. Genie. Bij het alg. genie-mag. te Padang de mag. mr. der le kl. H. F. Ormel. Militaire Administratie. Bij de intendance te Batavia de le luit.-kwartierm. A. W. van der Meer. Bij het garn. te Lahat de 2e luit.-kwartierm. J. F. Eichholz. Als gewest, intendant v. Celebes, Menado en Timor de kap. int. D. Ilasselaer. Bij het hosp. te Soerabaia de kap. kwart. P. Brouwer. Bij het hosp. te Plantoengan de le luit. kwart. J. A. 't Hooft. Bij de intendance te Bandjermasin de le luit. kwart. N. A. de Voogt. Bij de intendance te Batavia de 2e luit. kwart. W. F. H. Schoenmaker. Bij den raad v. adm. te Padang-Pandjang de 2e luit. kwart. F. Luderus. Militaire Geneeskundige dienst. Bij het hosp. te Willem I de off. v. gez. der 2e kl. R. J. Koppenol. bij den gen. dienst in de Z. en O. afd. v. Borneo de off. v. gez. der 2« kl. L. J. de Rochemont. bij den gen. dienst ter Sum. Westkust de tijd. off. v. gez. der 2e kl. E. J. A. von Krudy. bij het garn. te Banjoebiroe de off. v. gez. der le kl. F. J. A. Waszak. bij het hosp. te Willem I de off. v. gez. der le kl. W. F. Krch. bij het garn. te Salatiga de mil. paardenarts der 3e kl. R. H. Plemper van Balen, bij het garn. te Soerabaia de mil. paardenarts der 3o kl. A. M. Vermast. INGETROKKEN. Infanterie. De overplaatsing bij het le bat. van den kap. J. F. F. van Bloemen Waanders, zijnde hij in verband daarmede overgeplaatst bij het 13e bat. de plaatsing bij het garn. bat. in de Z. en O. afd. v. Borneo van den 2en luit. C. G. H. Krapels, zijnde hij in verband daarmede geplaatst bij het 13e bat. Geneeskundige dienst. De overpl. bij den gen. dienst in Atjeh en Ond. van den off. v. gez. der le kl. A. F. Heyl. De overpl. bij liet hosp. te Soerabaia van den off. v, gez. der le kl. A. H. Rombouts, zijnde hij in verband daarmede overgeplaatst bij den geneesk. dienst in Atjeh en Onderh. de overpl. bij den gen. dienst ter Sum. Westkust v. d. off. v. gez. der 2e kl. G. C. Eijkman, zijnde hij in verband daarmede overgeplaatst bij den gen. dienst in de Z. en O. afd. v. Borneo. BELAST. Tijdelijk met het commando over het reg. cavalerie de maj. der cav. J. G. Martens ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek eervol uit Zr. Ms. mil. dienst wegens volbr. dienstt. met behoud v. recht op pens. de kap. F. W. A. H. Scheurer en H. J. Holsboer. Cavalerie. Eervol uit Zr. Ms. mil. dienst, wegens volbr. dienstt. met behoud van recht op pensioen, de luit.-kolonel F. H. Von Boddien en de majoor J. R. Von Michalofski. Geneeskundige dienst. Op verzoek eervol wegens volbr. diensttijd met behoud v. recht op pens. en met den tit. rang v. kolonel, de dir. off. v. gez. der le kl, P. W. A. Beijen,

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 680