4 Op verzoek eervol wegens volbrachten diensttijd met behoud van recht op pensioen de off. v. gez. der le kl. A. F. Heijl. Eervol uit Zr. Ms. mil. dienst wegens voortdurende ongeschiktheid voor den actieven mil. dienst in Ned. Indië, met behoud van recht op pensioen de off. v. gez. der le kl. Dr. J. C. W. Fischer. VERLEEND. Infanterie. Een tweejarig verlof naar Nederland wegens ziekte aan de le luitenants P. A. Le Maire en L. E. W. Seek en den 2en luitenant H. M. Baron Collot d'Escury. Artillerie. Een tweejarig verlof naar Nederland wegens ziekte aan den len luitenant G. C. P. Poelman. Militaire administratie. Een tweejarig verlof naar Nederland wegens ziekte aan de kap. kwart. L. Maurer en H. C. 1). van de Yen. Geneeskundige dienst. Een tweejarig verlof naar Nederland wegens ziekte aan den off. v. gez. der le kl. P. A. Klein en den apoth. 2e kl. N. de Graaf en wegens 15 j. onafgebr. dienst in N. I. aan den apoth. der le kl. J. van Selms. HERSTELD. Militaire administratie. In activiteit de kap. kwartierm. P. L. Brocx, zijnde hij in verband daarmede ge plaatst bij het garn. kleed. mag. te "Weltevreden. Genie. In activiteit boven de formatie de maj. op non-act. G. de Yos. BEPAALD. Dat het aan den kap. der art. K. E. Reek wegens 15 j. onafgebr. dienst in N. I. verleend tweejarig verlof naar Europa wordt beschouwd als te zijn verleend we gens ziekte. GESTELD. Artillerie. Werkzaam bij den art. constr. winkel te Soerabaia de majoor J. II. Wagener. Militaire administratie. Op non-act. wegens overcompl. in zijnen rang de kap. int. H. K. J. van den Bussclie. ONTHEVEN. Infanterie. Eervol uit zijne betr. van instructeur bij den barissan te Bangkal.an de kap. L. D. M. van Son, zijnde hij in verband daarmede geplaatst bij het subs, kader te Soerabaia.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 681