OPGEDRAGEN. ingetrokken. HERSTELD. Infanterie. In de funetiën van mil. comdt. ter Westerafd. van Borneo de lt.-kol. J. A. Vetter. Militaire Administratie. In activiteit de kap.- int. H. K. J. Van den Bussche. VERLEEND. Infanterie. Ze8 maanden verlof naar Europa, b. b. v. d. 1., aan den le It. D. Ruitenbaeh. Genie. Nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland aan den kap. J. H. Bik. Militair Geneeskundige Dienst. Zes maanden verlenging van verlof naar Nederland aan den mil. apoth. 1» kl. K. Broes van Dort. Infanterie. Om te repatriëeren vóór of op 1 Dec. 1885 aan den len lt. van het Ned. leger J. F. Vethalce. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt. met beh. v. recht op pens. de kap. L. I). M. Van Son; op verzoek, eerv., wegens lich. ongesch. voor alle mil. diensten, met beh. v. recht op pens. de kap. C. Van der Veen en de le It. H. L. Kusldj. Militaire Administratie. Op verzoek, eerv., ter zake van lichaamsgebr. niet in en door den dienst ontstaan met toek. v. pens. de le It.- kwm. A. L. G, Gobée. Militair Geneeskundige Dienst. Op verzoek, eerv., wegens volbr. dienstt. met beh. v. recht op pens. en onder toek. v. d. tit. rang v. dir. off. v. gez. le kl., de dir. off. v. gez. 2e Id. Dr. II. Greve op verzoek, eerv., wegens all. van zijn dienstverb. met ing. van 8 Oct. de tijd. off. v. gez. 2e kl. F. J. Baczes. Militair Geneeskundige Dienst. De benoeming tot off. v. gez. 2e kl. van den Heer S. C. M. Soer.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 684