3 OPGEDRAGEN. bij het 4» dep. bat., de lts. J. A. Soetens en W. J. R. Lanzing bij het garn. bat. van Palombang, de le it. J. B. Gr. a Bassard en als adjudant de le It. A. J. A. Van Geuns. Artillerie Bij de 15o comp. te Willem I, de le ]t. J. Van Capelle. Militaire Administratie. Bij het gew. mag. v. kleeding en uitr. te Soerabaija, de 2c lt.-kwm. J. A. Wilkens; bij den raad v. adm. v. h. 13e bat., de 2e lt.-kwm. A. E. Gr. C. G. Van Eelders. Militair Geneeskundige Dienst. Bij het hosp. te Semarang, de mil. apoth. 2e kl. J. Haak; bij het garn. te Kedong-Kebo, de mil. apoth. 2e kl. J. Douwes; bij het garn. te Gombong, de off. v. gez. 2e kl. H. D. Tjeenk Willink. VERLEEND. Infanterie. Vergunning aan den, op verzoek, eervol ontslagen 2en It. W. C. Van Campen, oin de uniform, verbonden aan den laatstelijk door hem bekleeden rang, te blijven dragen twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. W. P. Stutterheim en T. J. M. P. Molliuger; een jaar verlof, wegens ziekte, bij emdigiug zijner detacheering bij het Ned. leger, aan den len It. D. W. A. Graiohen; nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland aan den kap. J. A. F. Cramer, den len it. G. A. Gennet en den 2en ]t. W. C. C. Luske. Artillerie. zes maanden verlenging van verlof naar Nederland aan den maj. J. R. He Jong; nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland aan den lt.-kol. J. E. Biljardt. Militaire Administratie. Vergunning, om wegens ziekte naar Nederland terug te keeren, aan den v/h Ned. leger bij dat hier te lande ged. len lt.-kwm. C. L. D. Mounier. Militair Geneeskundige Dienst. Vergunning tot het aannemen van den titel van officier d' Académie en van het daaraan verbonden onderseheidingsteeken, hem door de Fransche regeering verleend, aan den dir. off. v. garn. le kl. H. Van Lokhorst. ONTHEVEN. Infanterie. Eervol van zijne betrekking als adjudant toegevoegd aan den eiv. en mil. bevel hebber in de Wester afd. v. Borneo, de le it. N. Ten Broek, zijnde hij in verband daarmede ingedeeld bij het 9e bat. Infanterie. Om te repatriëeren vóór of op 10 April 1886 aan den kap. van het Ned. leger N. W. Hofstede.

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 688