- 3 GEPLAATST. Infanterie. Bij het 8e bat., de 2e luit. O. H. Van Rietschoten; bij het 9e bat., de le luit. D. La Feber en J. W. Stoutjesdijk bij het 11e bat., de 2e luit. K. H. J. Creutz Lechleitner; bij het 3e dep. bat., de 2e luit. P. II. Lisnet; bij het 4e dep.-bat., de 2e luit. J. C. Van den Belt. Artillerie. Bij de 2e comp. te Banjoe Biroe, de 2e luit. F. F. W. Kattenbusch; bij do 10e comp. te Willem I, de kap. J. II. Van Holst Pellekaan. Genie. Bij den staf van het Wapen te Willem I, de 2e luit. C. F. De Rochomont. Militair Geneeskundige Dienst, Bij het garn. te Banjoe Biroe, de off. v. gez. le kl. H. G. C. Heringa. GESTELD. Militaire Administratie. Op non-act., wegens overcompleet in hun rang, de kap.-kwartierm. D. II. Löling en de le luit.-kwartierm. W. J. Zwager. VEEL EEND. Infanterie. Twee jaren verlof .naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. W. P. G. Kleneke; twee jaren verlof naar Europa, wegens twaalf jaren onafgebr. dienst in N.-I., aan de le luits. J. Luijt en II. Eek'noff; nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland aan de majs. A. S. II. Booms en J. Sterk en de kaps. W. Stoop, J. C. F. Schoggers en W. Van Santen Kolff; vier maanden verlenging der vijfj. det. bij het leger h. 1.1. aan den kap. M. Jorissen. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens vijftien jaren onafgebr. dienst in N.-I. aan den mag. mr. 2e kl. (le luit.) C. Moolenaar; nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland aan den len luit. J. Burlage. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den 2e luit.-kwartierm. A. L. G. Visscher. Militair Geneeskundige Dienst. Alsnog twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. Dr. J. C. W. Fischer, en zulks met intrekking van het hem verleend oerv. ontslag uit Zr. Ms. mil. dienst;

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 696