682 DAGEN, Zondag. Maandag. Dinsdag Woensdag. Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag. Dinsdag Woensdag. Donderdag Vrijdag.. Zaterdag. Zondag. Maandag. Dinsdag Woensdag. Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag. Maandag. Dinsdag Woensdag. Donderdag- Vrijdag Zaterdag Compagnie. Compagnie. 3° Compaguie. wacht, schijfsch. comp. oef. comp. oef. wacht, bat. oef. inspectie. wacht, schijfsch. comp. oef. comp. oef. wacht, inspectie. comp. oef. wacht, schijfsch. comp. oef. bat. oef. wacht. comp. oef. comp. oef. wacht, schijfsch. bat. oef. inspectie. wacht, schijfsch. comp. oef. comp. oef. wacht, inspectie. comp. oef. wacht, schijfsch. comp. oef. bat. oef. wacht. comp. oef. comp. oef. wacht, schijfsch. bat. oef. inspectie, wacht, schijfsch. comp. oef. comp. oef. wacht, bat. oef. inspectie. 4° Compagnie. comp. oef. wacht, schijfsch. comp. oef. bat. oef. wacht. comp. oef. comp. oef. wacht, schijfsch. bat. oef. inspectie, wacht, schijfsch. comp. oef. comp. oef. wacht, bat. oef. inspectie. wacht, schijfsch. comp. oef. comp. oef. wacht, inspectie. comp. oef. comp. oef. wacht, schijfsch. bat. oef. inspectie, wacht, schijfsch. comp. oef. comp. oef. wacht, bat. oef. inspectie. wacht, schijfsch. comp. oef. comp. oef. wacht, inspectie. comp. oef. wacht, schijfsch. comp. oef. bat. oef. wacht. Het houden van theorie heb ik in 't overzicht niet opgenomen, niet omdat ik dat overbodig acht, maar omdat theorie alleen gehouden moet worden als 't noodig is, en niet omdat het diensttableau t aangeeft. Als recruut leerde de man theorie over 't geweer en de verdere uitrusting, over den inwendigen dienst en den garnizoensdienst, over tirailleeren en velddienst, over belooningen en straffen, over het competeerende, over gagementsbepalingen enz. Vreemdeling in die zaken is hij dus niet en wat hij nog niet weet, leert hij gewoonlijk 2e

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 69