STUDIËN OYER HET BRITSt'H-INDISCH LEGER. Vervolg). Ordre de bataille. I. Divisie van Allahabad. Hoofdkwartier Allahabad. Staf der divisie. Generaal Majoor, divisiecommandant, Luitenant, adjudant, Majoor, chef van den Staf, Kapitein, chef der Militaire Verkenningen, Majoor, inspecteur der draagbare vuurwapenen (1), Kapitein, auditeur-militair (2), Kolonel, commandant der Artillerie, Kolonel, eerstaanwezende officier van Gezondheid. Staven der stations. Allahabad. Kapitein, chef van den Staf. (dienst doende), Majoor, chef van het Materieel der Artillerie, Luitenant, chef der Intendance, Luitenant, chef van den Trein, Kapitein, officier van Gezondheid, chef van het ma gazijn van genees middelen, Kapitein, eerstaan wezende officier van Gezondheid, Majoor, chef der militaire politie (3). Cawnpore. Kolonel, comman dant, Majoor, chef van den Staf, (dienst doende), Kapitein, chef der Intendance, Kapitein, eerstaan wezende officier van Gezondheid, Kolonel, chef der militaire politie. Dir.apore. Majoor, stafofficier (station staff offi cier 1st class), Kapitein, chef der Intendance, Luitenant-Kolonel, eerstaanwez. off. van Gez., Majoor, chef der militaire politie. Benares. Majoor, comman dant, Luitenant, stafoffi cier (dienstdoen de), Majoor, eerstaanw. off. van Gez. Chunar. Kolonel, comman dant, Kapitein, eerstaan wez. off. van Gez. (1) Yoor de inspectie der draagbare wapenen is Bengalen verdeeld in leringen (circles). Deze officier staat tevens aan het hoofd van den 2en kring. (2) Hetzelfde geldt voor de verdeeling van Bengalen voor de militaire auditiën. Deze officier is tevens auditeur-militair voor de afdeelingen Oudh, Allahabab en Saugor. (b) Zooals reeds gezegd is, is de cantonment magistrate eigenlijk een officier in civielen dienst, die soms daarbij de betrekking vervult van Judge Small Cause Court,

Indisch Militair Tijdschrift | 1885 | | pagina 377