11 13e. Alle op wacht zijnde personen worden van Gouvernemeutswege gevoed. 14e. De werkzaamheden tot het in staat van verdediging brengen en andere, die straks genoemd zullen worden, geschieden in be taalden heerendienst. 15e. Opstuwing in het fort van zes maanden vivres voor het garnizoen en de georganiseerde volkswapening. Het ter plaatse aan wezige slachtvee wordt binnen de enceinte gebracht. De goedge zinde bevolking is verplicht, dagelijks tegen betaling de noodige hoeveelheid gras te leveren. 16e. Oprichting van groot,e loodsen op het Koningsplein en veigun- niug aan de goedgezinde bevolking, des nachts vrouwen en kindeien daarbinnen te doen logeeren. Roerende goederen van waarde kunnen in het fort worden opgeborgen. 17®. Yergunning aan vrouwen en kinderen van de Europeesche ingezetenen, om de het dichtst hij het fort Rotterdam gelegen Oou vernements en andere gebouwen te betrekken, en aanzegging aan die ingezetenen, dat zij zooveel mogelijk te zorgen hebben voor de noodige vivres, enz. 18® Dagelijks patrouilleert de helft van het garnizoen i buiten de enceinte, van af' de Goarivier tot aan de rivier van Tcllo, bezoekt alle kampongs, gaat na of de veiligheidsdienst goed geregeld is en of zich daar geen kwaad volk ophoudt. Mochten die patrouilles op den vijand stooten, dan moet die worden aangegrepen en zoo moge- Dit garnizoen bestaat uit Een bataljon infanterie van 4 compagnieën; Een sectie bergartillerie Een compagnie vestingartillerie; Een peloton cavalerie: Een dito hospitaalpersoneel. De bewapening bestaat uit: 18 gl. ijz. kanons van 12 cm. 9 - 2 br. houwitsers van 15 cm. 8 gl. br. kanons van 7 cm. 2 mortieren br. van 20 cm. 4 Coehoorn mortieren br. v. 12 cm. 2 getr. br. kanons .van 8 cm. berg.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 22