373 en Kirkee, Hyderabad, Nusaeerabad, Kurrachee, Baroda, Quetta, Ahmednagar, Malegaon en Mhow. (1) Tot het departement der Militaire Justitie in dit gouvernement be- hooren 8 officieren (kolonel, luitenant-kolonel, majoor en kapitein). Zij zijn voor de overgroote meerderheid van het Staff Corps. Behalve deze twee categorieën van officieren, vindt men nog voor het leger van Bombay bij de iudeeling der Brigade- en Plaatselijke staven de barrack masters vermeld. Emplacernentstaten der verschillende wapens. a. Infanterie. Britsche Infanterie. 2e bat. King's Own Royal Lane. Regt. Poona; 2 comp. te Satara. 2e bat. East-York. Regt. Bombay; det. te Ahmedabad en Deesa. 2e bat. Lane. Fus. Nusseerabad; det. te Neemuch. 2e bat. Glouc. Regt. te Poona; det. te Ahmednagar en Kirkee. le bat. Worcestershire Regt. te Kur rachee; det. te Hyderabad, le bat. South Lane. Regt. te Aden, le y Loyal North Lane. Regt. te Quetta. 2e bat. North Staffordshire Regt. te Mhow; det, te Asirgarh en Indore. le bat. Rifle Brigade, te Belgaum; det. te Kolhapur. Britsch-lndische Infanterie. le regt. te Poona; det. te Malegaon en Kirkee. 2e Ahmedabaddet. te Sadra. 3e Poona. 4e Aden; det. te Perim, Zaïla en Berbera. 5e Mhow. 7e Ahmednagar. 8e Nusseerabad. 9e Bombay; det. te Tanna. 10e Bhuj, 12e Poona. 13e Rajkot; det. te Dwarka. 14e Pishin; det. te Kach. 16e Baroda; det. te Surat. 17e Quetta. (2) 19e Deesa. 20e Thai Chotialidet. te Si- njawi en Gamboli. 21e Bombay; det. aan de Per zische Golf en te Aden. 22e Satara. 23e Neemuch; det. te Indore en Mehidpur. 24e Belgaumdet. te Dhar- war. 25e Belgaum. 26e Quetta; det. te Sibi on op de Bolan-posten. 27e Jacobabad; det. te Kush- more en Thull. 28e op expeditie in Egypte. 29e Hyderabad. 30e Kurrachee. (1) Het gros der officieren is van het Staff Corps. (2) Op eene andere plaats in de Bombay Army List wordt vermeld, dat dit korps garnizoen houdt te Quetta en Thai Chotiali. Hoe sterk de verschillende detachemen ten zijn, wordt niet opgegeven.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 384