375 Depóts. Voor het leger van Bombay vindt men depóts te Deolali (zie eerste gedeelte van dit opstel) en Colaba (1), tevens sanitarium. Deforma tie van den staf voor Deolali is reeds opgegeven in het eerste ge deelte van dit opstel. Die voor Colaba is 1 majoor, commandant en 1 luitenant, stafofficier. Militaire Indeeling. De in het gouvernement van Bombay gestationneerde troepenmacht is over 7 zelfstandige legerafdeelingen divisiën of districten) verdeeld. Zij zijn: 1°. de Poona-divisie, 2°. de Noordelijke divisie, 3°. de Mhow- divisie, 4°. het Belgaum-district, 5°. het Bombay-district, 6°. het Sind- district en 7°. de brigade van Adennr. a. w. dus in 3 divisiën en 4 zelfstandige brigades. Atjeh, September 1885. W. C. NIEUWENHUIJZEN. (Wordt vervolgd.) Britsche Genietroepen. Britsen-Indische Genietroepen. 3e comp. te Kirkee; det. te Bombay en Kurrachee. 4e comp. te Mangi. 5e Kirkee. E compagnie van het korps Mineurs en Sappeurs van het leger van Madras te Aden. Divisiën en zelf standige brigades of districten. Onder geschikte brigades. Hoofd kwartier. Over welke garnizoenen verspreid. 1 1 V) n n Poona, Ahmednagar, Kirkee, Satara, Sirur, Malegaon, Purandhar. Ahmedabad, Deesa, Baroda, Rajkot, Bhuj, Surat, Dwarka, Sadra, Mount Abu. Nusseerabad, Mhow, Neemuch, Indore, Me- hidpur, Asirgarh. Belgaum, Dharwar, Kolhapur. Bombay, Tanna, Deolali, Colaba. Hyderabad, Jacobabad, Kurrachee, Ghizree. Aden, Perim, Zaïla, Berbera. Noordelijke divisie Ahmedabad Belgaum district Bomb&y-district Smü-district Brigade van Aden. Belgaum Bombay Kurrachee (1) In het eerste gedeelte van dit opstel niet genoemd, omdat de Bengal Army List daarvan geene melding maakt.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 386