402 vergadering, waarin verslag wordt uitgebracht over den toestand der Yereeniging. Art. 7. Op de jaarlijksche algemeene vergadering kan ieder lid voorstellen doen tot wijziging in liet Reglement, mits daarvan eeue maand te voren het bestuur schriftelijk kennis gevende, opdat dit de leden tijdig daarmede in kennis kan stellen. Art. 8. Leden, buiten Batavia wonende, kunnen hunne voorstellen schrif telijk indienen en des verkiezend toelichten of ter vergadering doen toelichten. Die voorstellen kunnen door één of meer leden geteekend worden, wier stemmen bij de beslissing medetellen. Art. 9. Ieder lid brengt een aantal stemmen uit, gelijkstaande met het aan tal zijner ingeschreven paarden. Alle besluiten worden bij meerderheid van stemmeu genomen. Bij staking van stemmen beslist de Directeur. Art. 10. Op de jaarlijksche algemeene vergadering wordt het Bestuur voor- het volgende jaar verkozen. Tusschentijdsche vacatures worden door het Bestuur zelf aangevuld. Art. 11. Een lid kan eene algemeene vergadering bijeenroepen, indien hij zich aan de beslissing van het Bestuur niet wenscht te onderwerpen. Art. 12. In elk garnizoen buiten Batavia, waar meer dan twee leden zijn, kunnen door het Bestuur twee leden aangewezen worden, om het in alle zaken, de Yereeniging betreffende, voor te lichten. C. Het liclmaatsclicqi- Art. 13. In de Yereeniging kau deelgenomen worden door alle officieren van het Nederlandsch Indische leger, die tot het houden van één of meer dienstpaarden gerechtigd zijn. Art. 14. Paarden, welke niet in de controle zijn ingeschreven, kunnen in de Yereeniging worden opgenomen, te Batavia ter beoordeeling der Direc tie; buiten Batavia, zoo mogelijk, van twee leden der Yereeniging.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 413