476 Troepen. Bombay. j i7 bataljons en 1 depót Infanterie, 3 eskadrons Cavalerie, 5 batterijen, Eijdeude-, Veld- en Berg- Artillerie, 5 compagnieën Genietroepen. II. Noordelijke divisie. Hoofdkwartier Ahmedabad. Staf der divisie Generaal-Majoor, commandant der divisie, Luitenant, adjudant, Majoor, (waarnemend) chef van den Staf, Majoor, (waarnemend) chef der Militaire Verkenningen, Kolonel, commandant der Artillerie, Luitenant, adjudant van den commandant der Artillerie, Kapitein (P), chef der Intendance. Poona. Luitenant-Ko lonel, eerstaan wezende officier van gezondheid. Luitenant, be last met het toezicht over de kazernes (1) Ahmednagar. KirJeee, belast met de Inten dance (2) Onder-Conduc teur, belast met het toezicht o- ver de kazernes. Satara. Sirur. Malegaon Poona. Ahmednagar. Satara. Malegaon. 4e en 61e regt. det. 61e regt detache detache Britsche Inf., Britsche Inf., ment 4 e ment le le, 3e en 12e regt. Brit regt. Bom regt. sche bay Inf., Bombay Inf., 7e regt. Bom Inf., det. Cavalerie bay Inf., 22e regt. depót 28e (Poona Horse), 1 batterij Bombay regt. Bom le bergbatterij,! Britsche Veld Inf. bay Inf. Artillerie van artillerie. Sirur. regiment Bombay Cavalerie (Poona Hor- se). Kirhee. det. 61e regt Britsche Inf., det. Ie regt Bombay Inf., 2 batterijen Britsche Yeld Artillerie, 1 batterij Britsche Rijdende Artillerie, 43e comp. Britsche Genietroepen; en staf le, 2e, 3e en 5e comp. Bombay genietroe pen. (1) Barrackmaster. Deze wordt in de Bengal Army List niet vermeld als tot den staf van een station of garnizoen te behooren. (2) Wordt niet vermeld welken rang deze officier heeft.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 487