477 Staf der brigade te Dee sa. Brigadier, brigadecommandant, Kapitein, chef van den Staf, Kapitein, chef der Intendance, Civiel ambtenaar, chef der militaire politie, Conducteur, belast met het toezicht over de kazernes. Staven der stations. Troepen. Totaalsterkte der 5 bataljons en 5 compagnieën Infanterie, Noordelijke divisie 3 eskadrons Cavalerie, 2 batterijen Veldartillerie. III. Divisie van Mhow. Hoofdkwartier Mhow. Staf der divisie. Luitenant-generaal, commandant der divisie, Kapitein, adjudant, 1886, Dl. I. 31 Alimedabdb. Luitenant-kolonel, Commandant, Majoor, chef der mil. politie, Conducteur, waar nemend chef van het materieel der Artillerie, Conducteur, be last met het toezicht over de kazernes. i Baroda. Majoor, commandant, Luitenant, stafofficier, Majoor, chef der militaire politie. Raj kot. Kolonel, commandant, Luitenant, stafofficier. Bhuj. Luitenant, comman dant, Luitenant, stafofficier. Surat Luitenant, comman dant, Luitenant, stafofficier. Mount Abu. (reconvales centenge sticht.) Majoor, com mandant. Majoor, eerst aanwezende officier van Gezondheid. Ahmedabad. Deesa. Baroda. Raj kot. Bhuj. Surat. Dwarka. 2 compagnieën 3 compagnieën 16e regt. 13e regt. 10e regt. deta- 1 com van het 15e regt. van het 15e Bombay Bombay Bombay che pagnie Britsche Inf. regt. Britsche Inf. Inf., Inf. ment van liet 2e regt Bombay Inf., 1 eska van het 13e regt. Inf. 19e regt. Bom dron van 16e Bombay 1 batterij Brit bay Inf., het 2e regt. Inf. sche Veldartil 2e regt. Bombay regt. Bom lerie. Lanciers, Bombay bay 1 batterij Brit Lanciers. Inf. sche Veldartil lerie. Sadra. deta che ment van het 2e regt. Bom- bay Inf.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 488