482 Station Perim. Kapitein, commandant. Troepen. 2 bataljons en 3 detachementen Infanterie, Totaalsterkte der 1 i eskadron Cavalerie, brigade van Aden]2 compagnieën Britsche Vestingartillerie, 1 compagnie Genietroepen. De feitelijke sterkte van het leger van Bombay is reeds opgegeven in het eerste stuk van het tweede gedeelte van dit opstel. Deze komt echter, zooals uit het bovenstaande is gebleken, niet overeen met de sterkte van het leger in Bombay. Het leger in dit gou vernement (hiertoe de brigade van Aden ook mederekenende) be draagt het totaal der tot de hierbovengenoemde zeven afzonderlijke of zelfstandige legerafdeelingen, waarin dit gouvernement is verdeeld, behoorende eenheden der verschillende wapens 5# Aden. 40e regt. Britsche Inf., 4e regt. Bombay Inf., 1 eskadron Cavalerie (Aden troop), 2 compagnieën Britsche Vestingartillerie, (1) 1 compagnie Genietroepen van Madras. Perim. Zdila detachement van detachement van het 21e regt. Bom-het 21e regt. Bom bay Inf. (ma- bay Inf., (mari- riniers) (2). niers), (2) detache- inent Cavalerie (Aden troop). Berbera. detachement van het 21e regt. Bom bay Inf. (ma riniers) (2). Leger af deeling. Bataljons. Eskadrons. Batterijen. Compa gnieën Ves- tingart. Conpagnieën Ge nietroepen. Aanmerkingen. 1 7 3 5 5 De depots niet 2 3 2 medegerekend. 3 5 6 4 De detachementen 4 3 1 bij elkander op 5 O 3 A 2 geteld. 6 4 6 2 7 2 i 2 1 Totaal. 29 19 14 4 6 Leger in Bombay. (1) Een dezer compagnieën is de Aden kameelbatterij (zie het eerste gedeelte van het opstel over het leger van Bombay), dus gedeeltelijk met Inlandsch personeel, (2) Hoe sterk dit detachement is, wordt niet opgegeven.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 493