483 Voorts behoort wel tot het leger in, maar niet van Bombay, 1 compagnie Genietroepen van het leger van Madras. Ten slotte zijn van het leger van Bombay gedetacheerd bij het leger van Bengalen en dienstdoende bij de brigade van het Quetta district (zie eerste gedeelte van dit opstel, jaargang 1885): a. Staf der brigade (1) Brigadier, brigadecommandant, Kapitein, chef van den Staf, Luitenant, chef der Militaire Verkenningen, Luitenant-kolonel, commandant der Artillerie, Luitenant, adjudant van den commandant der Artillerie, Kapitein, chef van het Materieel der Artillerie, Kolonel, chef der Intendance, Luitenant, toegevoegd aan den chef der Intendance, Kapitein, chef van het Transportwezen, Civiel ambtenaar, chef der militaire politie, Kolonel, eerstaanwezende officier van Gezondheid, Kapitein, toegevoegd aan den eerstaanw. off. van Gezondheid. b. Staven der stations. Troepen. Thai Chotiali. Kolonel, commandant, Luitenant, stafofficier, Luitenant, chef der Intendance. Pishin. Kolonel, commandant. Bolanposten. Mangi. Gambli. Sibi. Sinjawi. Kach. detachement 1 compa detache det. van het det. van het det. van het van het 26e gnie Bom ment van 26e regt. 20e regt. 14e regt. regt. Bombay bay Genie het 20e Bombay Bombay Bombay Inf. troepen. regt. Bom Inf. Inf. Inf. bay Inf. Pishin. 14e regt. Bombay Inf., eskadron le regt. Bombay Lan- ciers. (1) "Wordt hier gedetailleerder opgegeven dan in de Bengal Army List van het 2e kwartaal van 1885.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 494