GEDETACHEERD bij het 2e dep. bat., de 2e It. A. K. F. Swart; bij het ie dep. bat., de 2e It. H. Schokker. Artillerie. Bij de le comp. te Batavia, de le lt. F. C. Granpré Molière; bij de oorlogsmag. te Willem I, de mag. mr. le kl. (kap.) W. Kampschreur. Genie. Bij den staf van het wapen te Batavia, de 2e It. W. R. De Greve. Militaire Administratie. Bij de int. te Batavia, de le lt.-kwm. F. H. Van Ispelen. Militair Geneeskundige Dienst. Bij het hosp. te Weltevreden, de off. v. gez. 2e kl. Dr. J. Van der Wal. TERUGGEPLAATST. Infanterie. Van den generalen staf, de kap. J. W. Stemfoort. Cavalerie. Bij het le esk. te Salatiga, de kap. der Inf. J. B. Van Heutsz bij het 2e esk. te Salatiga, de le lt. der Inf. N. Ten Broek. GESTELD. Infanterie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de le lt. H. J. Bierstedt. Genie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de mag. mr. 2o kl. (le lt.) D. Van Assen. Militaire Administratie. Op non-activiteit, de kap.-kwm. J. L. Kroeze. HERSTELD. Infanterie. In activiteit, de kap. D. J. N. Arntzenins en de le lt. H. J. Bierstedt. Artillerie. In activiteit boven de formatie, de mag. mr. le kl. (kap.) W. Kampschreur. Genie. In activiteit boven de formatie, de mag. mr. 2e kl. (le lt.) D. Van Assen. Militaire Administratie. In activiteit boven de formatie, de le lt.-kwm. W. J. Zwager. VERLEEND. Generale Staf. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. II. Holb. Infanterie. Zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan do majs. D. P. Bouman en L. W. J. J. Ramaer, de kaps. J. H. De Bruijn en P. F. T. Van Veen en den len It. J. W. A. Nales nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. A. De Willigen; twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. J. Tijl en C. J. La- eeulle, den len It. J. M. Bron de Vexela en den 2en lt. J. Utzmann. Genie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den 2en lt. G. B. II. F. Alpherts.

Indisch Militair Tijdschrift | 1886 | | pagina 630